Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki segítene? Többi lent

Valaki segítene? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy házi nyúlam és nem tudom hogy tartsam mit agyak neki enni, inni ha beteg vagy megcsipi valami rovar akkor mit agyak neki vagy tegyek léci segítsetek!!

Már ketrece van!!



2013. júl. 25. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Enni: széna, zöld fű, "gazak a ketrben", szinte mindent megeszik. Krumpli héj, répa zöldje (persze répa is, stb. Próbálj ki dolgokat, nekem a cékla héja bevált. Akármit adhatsz neki, ami káros lenne neki azt nem fogja megkóstólni.

-add neki a kaját etetőből vagy tedd be egy sarokba, mert amike rálép azt nem fogja megenni.


Inni: csak vizet adj neki. Ha van itatód, abból, ha nincs akkor egy edényből, de NE boruljon fel! (kötözd a ketrec oldalához vagy vmi)


Ha a szúnyogok csípkedig a fülét akkor csúnya fertőzéseket tud elkapni!


Tartása: alá kell alom vagy száraz szalma, vagy a levágott füvet kiszárítod. Nagyon szenved ha nap süti, a hideget tűri.

2013. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
[link] itt sokminden megtalálható
2013. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha megkérhetlek adsz egy zöld kezet??
2013. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Mind a három én vagyok
2013. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Én adtam neked zöld kezet :) Szinte mindent leirtál :)
2013. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha kinti nyuszi lesz, akkor el kell vinni az állatorvoshoz beoltani!
2013. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!