Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Új höriről pár szót?

Új höriről pár szót?

Figyelt kérdés

Mindent tudok, pl. egyedül tartás, etetés, stb..

Voltak hörcsögeim, van is még az új hörin kívül egy aranyhörcsög. De, hirtelen elbizonytalanodtam. :D


Nos, tegnap érkezett meg a 3 hetes kis vadas dzsungi, és azt szeretném megkérdezni, hogyan szoktathatom magamhoz, kb hány napig hagyjam a ketrecben, hogy szokja? Mikor lehet mondjuk kiengedni az ágyra?


Egyébként... Hát, nem tudtam megállni, ezért adtam rácson kívülről neki egy szotyit. El is fogadta. :D Viszont, amikor az ujjamat (tőle azért picit messzebb tartottam) közelebb raktam, meg akarta nyalni. Szerintem harapott is volna. Mondjuk benyúlni biztos nem fogok még.


Sokat beszélek hozzá, mihelyst felkel, már megyek is oda. Nos... Akkor mikor lehet az, hogy nyitott ketrecajtónál benyúlok, és adom neki a szotyit, aztán pedig a tenyerembe teszem? Vagy mikor engedhetem ki, foghatom meg?



2013. júl. 27. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd egy 3 napot hogy szokja a helyét addig beszélj és adhatsz szotyit, de csak keveset, mert hízlal!! :)

Ha nyal az nem azt jelenti, hogy harapni is fog!! :)

2013. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engedtem, hogy megszagolja az ujjam, és elkezdte harapdálni. Még jó, hogy nem tud olyan erőset harapni :D
2013. júl. 27. 14:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Bár van, hogy megszagizza, és nem csinál semmit, máskor pedig mintha meg akarná harapni, csípni...
2013. júl. 27. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
kb 4-5 nap múlva
2013. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!