Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik házat válasszam a...

Melyik házat válasszam a tengerimalacaimnak?

Figyelt kérdés

Mind a 2 tetszik és nem tudok dönteni:)

Szerintetek melyik a legalkalmasabb 2 tengerimalac számára?

Akinek van az legyen szíves írja le a tapasztalatait.

[link]

[link]



2013. júl. 28. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem mert fából van és felfogja alulról szívni a pisit amitől iszonyú büdös lesz elég hamar.Műanyagot vegyél.
2013. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az első jobban illik tengerimalacoknak.


Szerintem pedig jó ha fából van, mert tudja koptatni a fogait és ez fontos a számukra.

Nem biztos hogy pont oda pisilnének, bár én a tengerimalacokat nem ismerem, mennyire tiszták. De aranyhörcsög esetében nem pisilné le, nekem aranyhörcsögeim vannak (külön ketrecben persze).

2013. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőt.
2013. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én malacaim nem pisiltek a házba, kizárólag a szemközti sarokba. De nem voltak mászósak, nem mentek emeletre. Szerintem nem kell nekik emeletes csoda, inkább földszintes.
2013. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A malacok szeretnek a saját pisijükben feküdni.Nekem jelenleg 3 lány van, mind a pisis forgácsban vagy ágyikóban szeret fetrengeni.A faházukba is sokszor odapisiltek, szépen fel is ázott és büdös lett.Kilett cserélve műanyag kosárkákra amit a száz forintosban vetetm.Annak a tetejére is szívesen ülnek.Nem a faházon kell koptatani a fogukat, hanem a szénán...
2013. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem házi készítésű emeletes házikóm volt a tengerimalacoknál, és nem ajánlom. Az egyikük rájött, hogy az emeleti részéből nem tudom kivarázsolni őt, így mindig oda ment fel, amikor nem akart kijönni a ketrecből. Egy csomót kellett vele szenvednem, ha ketrecet akartam takarítani, ő meg megmakacsolta magát, és nem akart kijönni... Azóta le is cseréltem a házikót, de fel is bátorodott a tengerimalac, ez még a kezdeti félős stádiumban volt. (épeszű szelíd malac nem csinál ilyet, de az enyém nem volt egyik sem)

Én az elsőt házikót ajánlom, de elég drága mindkettő.

Egyébként oké, hogy elég, ha a szénán koptatja a fogát, de a fát is imádják rágcsálni, én nem vonnám meg őket ettől a szórakozástól. Nálam szokott nekik bent lenni egy vastag faág is, amit cserélni szoktam, ha már lerágták róla a kérgét.

2013. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként, szerintem az első jobb, mellesleg az nem igaz hogy a malacok nem szeretik az emeletet, nekem imádják. Egy 20 centi méterrel a föld feletti kis "teraszuk van" jó nagy,, ott van a kajás edényük is, és a széna tartó is, és szerik. Imádnak játszani is, és fel-le ugrálnak róla, és valamikor fent pihennek rajta. Szóval ez malactól függ, valamelyik kifejezetten szereti, valamelyik pedig ne nagyon.
2013. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

szerinted ebbe befér egy malac? :D


az elsőt.

2013. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem midkettő kicsi.
2013. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!