Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszisok! Ti milyen...

Törpenyuszisok! Ti milyen gyakran takarítjátok a nyuszi WC-jét? Miért van az, hogy lehúzgálja a szénát a tartóból és utána oda is elvégzi a dolgát.

Figyelt kérdés
Egyébként a WC-be pisil, és a bogyózás nagy részét is ott végzi. De ha lehúzza a szénát, akkor oda is...

2013. júl. 29. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
honnan van a széna?? nem lehet hogy valakinek(állat) a szaga rajta van és az nem tetszik neki vagy esetleg nem ízlik neki, mennyire eszi a szénát ??
2013. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hetente takarítom a nyúl wc-ét
2013. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

A széna állatkereskedésből van, gyógynövényes, német márkájú, de nem szereti. Van egy másik, az Panzi, azt meg megeszi....de mostanában azt sem nagyon. Folyton a tápot várja :( Ha pedig nem kap (mert még nem adok neki sokat,hisz 2 hónapos), akkor képes megenni a WC-ből a pelletet. Mit lehetne tenni?


Második válaszolónak:

Egyébként én jelenleg naponta cserélem a WC-jét (néha kétszer is), mert a pellet teljesen átázik. Úgy néz ki sokat pisil.

2013. júl. 29. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én napi kétszer takarítom a nyuszi wc-t, mert teljesen felpúposodik a pisitől és biztos inzultálja a fenekét:D
2013. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is már pár szénát kipróbáltam a panzisat azt konkrétan a kukába dobhattam ki mert meg se szagolta, nekünk a lolo petes ami most a jó de csak az 500 gr.os, többen is mondták már hogy a 800as nem olyan finom :) fitfanos is jó volt csak azért sokat kellet utazni a tirellesbe pedig volt szúrós szál így az se maradt.. válts szénát ami szép zöld és jó rét illata van az lesz neki is jó :)
2013. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Sajnos vidéki vagyok, így leginkább rendelem a termékeket, úgy meg sajnos nem látom milyen zöld, vagy friss illatú :(

Így szívesen fogadom a tanácsokat, kinek mi vált be.

2013. júl. 30. 07:37
 7/7 anonim ***** válasza:
én acanashopról rendelem az 500as lolopetet eddig mind finom volt, havonta egyszer ingyen hozzák ki így megéri rendelni tőlük :)
2013. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!