Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel 'hűtsem' a degumat?

Guci7 kérdése:

Mivel 'hűtsem' a degumat?

Figyelt kérdés
Nagyon meleg van..és csak fekszik mert melege van..hogy tudok rajta segíteni hogy ne legyen annyira melege? Köszi!
2013. júl. 29. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a csincsilláimat vízzel töltött palackokkal hűtöm. A lényeg, hogy előző este be kell tenned a mélyhűtőbe, hogy lefagyjon és lehetőleg többet, hogyha kiolvadt, újat tudjál adni neki. Nálunk nagyon nehezen bírják, de a palackot nagyon szeretik, mindig odabújnak. Esetleg még fémdobozt, vagy egy nagyobb követ érdemes lehűteni és betenni. Csak mindig legyen utánpótlás!!!
2013. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Törölgesd át vizes kézzel, hogy kicsit átnedvesedjen a szőre. Amíg párolog róla, addig is hűti.
2013. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Sok vizet adj neki, próbáld árnyékba rakni, akár hideg vizes kendővel törölgesd, vagy meg is fürdetheted. Csak át ne ess a ló túloldalára, nehogy megfázzon. De ha nem túl hideg a víz, ezt nyugodtan megcsinálhatod vele
2013. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az össze kis háziállatomat levittem a pincénkbe. Ott hűvös van, és minden okés nekik.
2013. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

A legjobb ma a pince lenne... Ha sehogy se tudod hidegebb helyre tenni, most vizezd össze az almot, hogy legyen egy hidegebb rész a ketrecben, és keress valamit hűtőben, amit nem lehet kirágni. Pl. dobozos üdítő. Aztán meg fagyassz be pár jégakut, vagy vizes palackot, amit a ketrec tetejére, vagy egy fémdobozban betehetsz neki.

Sajnos ha már hőgutát kap nem sok esélye marad. És 30 fok fölött bármikor megeshet.

2013. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
A vizes palackkal csak módjával!!! Egy ismerősöm is betette a degunak oda bújt hozzá, és tűdőgyulladást kapott!!! ÉS meghalt...
2013. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Első vagyok. Én sem úgy gondoltam, hogy csak úgy berakod, mert vizes lesz minden tőle. A vizes palackot én rongyba vagy kis törölközőbe szoktam tekerni, és úgy berakni.
2013. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én vettem nekik négy műanyag dobozt abba vizet rakok berakom a fagyasztoba és reggel kettőt kiveszek rá rakom a ketrec tetejére és ha már langyos lesz kicserélem a másik ra vagy rakj egy vizes rongyot a ketrecbe.
2013. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!