Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyáron hogyan hűtsem le a...

Nyáron hogyan hűtsem le a tengerimalac ketrecét? Télen pedig mit csináljak hogy meg ne fázzon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A hideget elég jól viselik télen, csak arra figyelj, ne legyenek még enyhe huzatban sem.

Nyáron én azt csináltam, hogy két 1,5 literes palackot vízzel bedobtam a fagyasztóba éjjelre, és nappal a ketrec tetejére tettem. De lehet 2x2 palack, hogy cserélni lehessen napközben. Arról jön a hűvös levegő a ketrec aljára.

2013. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és víz legyen nekik folyamatosan. Izzadni nem tudnak, de azért ki tudnak száradni, ha nagyon meleg van és a kajában nincs elég folyadék.
2013. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 21. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Télen: mivel bundás állatok, ezért elég jól bírják a hideget, de ez nem azt jelenti, hogy ki kell tenni őket a teraszra. Télen a szobahőmérséklet megfelel nekik, csak ne legyen huzat.

Nyáron én úgy hűtöm őket, hogy csempét rakok a hűtőbe, megvárom még lehűl, és berakom a malackákhoz. Nagyon szeretnek rajta lustizni. Viszont vemhes állatnál, és kis kölyökmalacoknál nem lehet alkalmazni, mert felfáznak...

2013. jan. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!