Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, hogy szeressen...

Mit csináljak, hogy szeressen a dzungáriai törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés

Nagyon nem kedvel, ha kezemben fogom kiugrik és nyüsszög. Ha adok a kezemből kaját nem fogadja el csak a tálkából. Mit csináljak?


A höri tenyésztőtől van.



2013. júl. 29. 14:19
 1/3 Racska1974 válasza:
Az én tapasztalatom, hogy sajnos, már nem sok mindent tudtam tenni egy hasonló esetben. Sok hörcsögünk volt, és bizony volt olyan amelyik nem volt barátságos. Nekem az az érzésem, hogy nagyon sokat számít, hogy az első néhány hétben hónapban milyen hatások érik. A mostani egy nagyon kedves barátságos höri. Egy kislányé volt aki kézből etette, és viszonylag elég fiatalon került hozzánk. Az előző, szegényke nagyon magának való volt, és ez magával vonta, hogy nem is sokat vettük kézbe, mert bizony megharapott.
2013. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tenyésztőtől van miért nem tőle kérdezel nála reklamálsz... Ő ért hozzá... És biztosan segít.. (Ha nem akkor valszeg szaporítóval volt dolgod... :/ )
2013. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbáld meg azt hogy este 6-7után amikor elkezd mozogni akkor vágj fel neki vmi gyümit,pl.almat v. zöldséget,nyúlj be a ketrecbe és nyújtsd oda neki az a lényeg hogy elfogadja és ezt többször is megcsinálhatod.Ezt szelídítésnk hívják tesóm hörijével is ezt csináltuk és sikerült.:)
2013. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!