Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörcsögöm...

A dzsungáriai törpehörcsögöm nagyon fél! Nem akar ki jönni a házából, ha mégis ki csalogatjuk, csak a forgács alatt közlekedik! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány napja van meg? Elöszór mindig félénk
2013. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
retteg, mert annyira ostoba, hogy azt hiszi, ragadozó vagy
2013. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 Mostmár befejezhetnéd, mindenki tudja, hogy nem épp intelligensek, muszáj neked állandóan leostobáznod őket??

Szerintem te épp úgy akkora idióta vagy ahogy kinézel.


Válaszolónak:

Attól függ, mennyi ideje van ott... Ha csak pár napja, akkor hagyjad, hogy szokhassa a helyét, beszélj hozzá sokat, még akkor is ha a forgács alatt van. Légy mellette, hogy érezze a szagod, aztán később probáld meg etetni rácson kívülről kis szotyival, majd ha úgy van nyúlj be és úgy etessed. Kis idővel már úgy is adhatsz neki kaját, hogy a tenyeredre teszed. Egyébként most van 3. napja nálunk az új hörike első nap még ő is félt, de mára már érdekes, mert ő maga akar kijönni...


Bármi kérdésed van, nyugodtan írj rám! :)

2013. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3. vagyok...


Bocs.. Úgy értettem: Kérdezőnek:

:D

2013. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 3-as. Mostmár az én hörim is kijön minden rendben csak akkor ijed meg kicsit ha benyúlok hozzá.
2013. aug. 2. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Lassan közelíts és akkor minden rendben lesz. Egyébként sok sikert a hörcsögtartáshoz. :-D
2013. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!