Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy hörcsögöt, de?

Szeretnék egy hörcsögöt, de?

Figyelt kérdés

...Anyum nem engedi,pedig van már a háznál egy,meg két kutya.és mind a tesómé.és én már nagyon régóta szeretnék egy kis állatot,akinek kiönthetném a lelkemet.Szerintetek mit tegyek hogy kapjak egy hörit??


normális válaszokat kérnék.


12/L


2013. júl. 29. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj a tesód állatainak.
2013. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de en egy kulon allatot szeretneek!!
2013. júl. 29. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:

1. a kisállat nem arra van, hogy kiöntsd a lelkedet.

2. azt ugye tudod, hogy mivel jár egy állat tartása? hörcsögöknél a felszerelés megvétele egyszeri nagyobb kiadást jelent, a táp, alom rendszereset. van elég zsebpénzed, hogy megengedd magadnak? vagy a szüleid be tudják vállalni? ezen kívül neked kell velük foglalkozni, értem ez alatt a ketrec takarítását is, ami nem nagy móka, de muszáj. lenne rá időd suli mellett? nem beszélve az állatorvos költségeiről, ha ne adj' isten baj lenne. más szóval: jól átgondoltad? van rá időd, pénzed? lelkiismeretesen csinálnád? mert ha csak azért vennél állatot, mert "cuki", akkor felejtsd el.

2013. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem,nem ilyenrol szo sincsen hogy en csak azert szeretnem mert ' cuki' NEM!! odafigyelnek ra es gondos gazdija lennek .es amugy is mindent tudok a horikrol..es ne aggodj lenne penzunk mindenre,csak anya nem nagyon szereti az ilyen pici allatokaat:((
2013. júl. 30. 02:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugy vált be hogy nagyon sokszor fölhoztam:mama lehet egy hörcsögöm?
2013. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nemethhedi ***** válasza:
próbáld azt hogy látványosan szomorú vagy, ha megkérdezik miért, válaszold azt hogy kicsit magányosnak érzed magad erre vszeg azt válaszolják ott a tesód, a kutyák.Te csak rázd meg a fejed és vonulj vissza a szobádba.Utána amikor felhozzák hogy mit szeretnél ne válaszolj, csak akkor ha látod, hogy mostmár tényleg biztos vagy a dolgodban :)
2013. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem való állat, ha csak azért tartanád, hogy "kiönthesd" neki a lelked. nem azért mondom, hogy fikázzalak, hanem azért, mert nekem ez a véleményem.
2013. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam "anya mikor lehet megint hörcsögöm"?

1 idő után megunta és megkaptam!De a legjobb nem is 1-et hanm 2-őt!^^(Külön vannak tartva)

2014. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!