Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy könyörögjem ki?

Nemethhedi kérdése:

Hogy könyörögjem ki?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tengerimalacot és anyám mindig azt mondja, hogy felelősséggel jár.Utána hallgat és nem válaszol, szerintetek hogyan könyörögjem ki?

2013. júl. 30. 11:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ja és most olvastam tovább a válaszod,én kérek képet róluk az első 3 hónapban és mivel nekem nem a kereset számít ,NEM ADOM ODA BÁRKINEK A MALACAIM.
2013. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Az egyedül tartott tengerimalacok azért "örülnek" ennyire az embereknek, mert végre egy értelmes élőlény az órák magánya után. Jó, hogy te csak azt látod, hogy odáig van érted, és megy oda hozzád, de amikor egyedül van, szenved! Hiába engeded ki több órára, miután napi 24 órát kell fajtársak között töltenie! Nem tudod most sem, és soha nem is fogod tudni helyettesíteni a fajtársat.

Aztán vannak még azok az emberek, akik direkt azért tartják a tengerimalacukat egyedül, mert így szelídebb lesz az emberekkel, és bújósabb. Na, őket kifejezetten utálom, hogy az önzőségükért képesek feláldozni a "szeretett" kis állatuk igényeit és jólétét! Egyszerűen nem fogják fel, hogy mit tesznek. Ugyanez vonatkozik azokra, akik azt hozzák fel indoknak, hogy otthon nem engednek, csak egy malacot. Könyörgöm, ha nem tudsz megfelelő körülményeket biztosítani, akkor ne tartsd!

2013. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

tegnap 07:26


Enm eg imadom az ilyen alszenteskedoket. BEZARVA TARTASSZ ALLATOKAT! amiknek semmi keresnivaloja lakasban, vagy az embernel. kkor miröl beszelsz, hmm? Rengetegen tartanak egyesevel malacot, es aki rendesen, odaafigyelessel tartja, annak biztosan nicns olyan gondja, mitn amivel ti riogatjatok itt a kommentelöket. Nevetseges ökörsegeket irtok.

2013. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyot nevettem a beírásodon,igazából elolvasni sem tudtam:).
2013. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 H.B10 válasza:
61%
mi az h tilos egyedül tartani sok embert ismerek akik egydül tartanak tengerimalacot EGYEDÜL és semmi bajuk nincsen
2013. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!