Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A DZSUNGÁRIAI TÖRPEHÖRCSÖG...

A DZSUNGÁRIAI TÖRPEHÖRCSÖG HÁNY HETES KORÁRA LESZ KIFEJLETT MÉRETŰ ÉS AKKOR ÁT FOG FÉRNI AZ EGY CENTIS RÁCSOK KÖZT? Egyébként vízszíntesen hassal felfele mászik a rácsokon -DZSUNGÁRIAI TÖRPEHÖRINEK BÁRMILYEN KISEMLŐS FÜRDŐHOMOK JÓ?

Figyelt kérdés
2 hete kaptam egy 5 hetes dzsungáriai törpehörcsögöt egy jó nagy hörcsögpalotát vettem neki csövekkel 2 szint létra kerék stb.2 nap alatt tök szelíd lett és azután egy héttel kiszökött a ketrecből 1cm es rácsok közt ezt megismételte 4 szer de mindig visszajön tegnap betettük egy nagy dobozba és valahogy onnan is kijött. Az lenne a kérdésem hogy

#kifejlett #FÜRDŐHOMOK #DZSUNGÁRIAI TÖRPEHÖRCSÖG
2013. aug. 1. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert kiabalsz?
2013. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elején nekem is jött ki és rágta szét a kábeleket...:)

De mikor megnö lesz egy olyan 2 honapos akor nem fér át... De most se kéne át férjen azz enyém 3-4 hetes volt mikor mászot ki és aztán abbahagyta de probálkozot és nem sikerült . És a dobozt kirágja egy 30 perc alat is mert okos...:) És picit nyomd ösze a ketreceknek a rácsait ha tudod... Nrm kel neki fürdö homok minek az?! Mert 2 hetesen borkánba tartotam egy hétig... Mekora a hörcsögöd?:) Hát az enyém 3X csinalta meg velem de aztán megnöt és nem csinalta... Remelem segitettem...:))

2013. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

köszi szépen

2013. aug. 1. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!