Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nőstény hörcsögömnek a...

Krajczár Eleonóra kérdése:

A nőstény hörcsögömnek a hasánál kopik a szőre. Ez is a terhesség egyik jele?

Figyelt kérdés

A hörcsögömnek, gömbölyűbb a pocakja. Sokkal gömbölyűbb, mint amikor megvettük az állat kereskedésben. Folyton össze verekedtek a hímmel, de már szét választottuk őket.

De nekem hagyja magát, hogy simogassam, sőt, még, azt is, hogy megfogjam. De sokkal gömbölyűbb a hasa, mint a hím-nek. És sokkal többet eszik, és egész nap a házában fekszik, és látom, hogy elég nagy a pocakja. Meg kopik a hasánál a szőre. És folyton a hasára fekszik. És ma egész nap a forgácsot rendezgette, és még a tálát is a sarokba tolta. Számítsak hörcsög bébikre?


2013. aug. 1. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet csak meghízott :') bár szerintem vidd el egy dokihoz
2013. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minek tartottad együtt őket! A höriket nem szaporítjuk csak úgy... Mit kezdesz az alommal?

Betegség is lehet, vagy vitaminhiány... Attól, hogy vemhes, még nem kell kopaszodnia szegénynek. Vidd el dokihoz.

2013. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vidd el orvoshoz.
2013. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Azért szaporítjuk őket, mert az apám állat eladással is foglalkozik, és szerettük volna, ha lenne almunk.

2. Nem lesz semmi bajuk, mert majd + vitamint kapnak, eddig is kaptak mindig, és egészséges ételeket kapnak.

3. Már késő, pár napon belül megszületnek! : /

4. Majd megnézetjük egy orvossal.

2013. aug. 2. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:

megyszületnek?! de aranyos :') remélem egészségesek lesznek :)


1-ső voltam

2013. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!