Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig bírja ki kaja nélkül...

Meddig bírja ki kaja nélkül egy törpe hörcsög?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 08:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


"Már ne haragudj 5-ös, de honnan a rákból kéne tudnom, ha nem kérdeztem meg az eladótól, amikor megvettem? Azt meg, hogy belehal a kajába, úgy értettem, hogy addig eszik e, amíg van kajája? Nehogy elhízza a máját vagy tudom is én."


Ha a nemüket nem tudod megállapítani, mert annyira nem értesz hozzá, és még ráguglizni sem tudsz, akkor honnan tudod megállapítani,h a hörcsögöd el van hízva? Csak mert beteg hörcsögön kívül még sehol nem találkoztam sovány hörcsöggel.Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor tessék rákeresni guglin! Nem az a baj,h nem értesz hozzá,hanem az,h rákeresés nélkül,saját kútfőből kitalált ötlettel kínzod az állatodat!

2013. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
9, 10-nek köszönöm. Az utolsónak meg annyit, hogy a kínzás az nem itt kezdődik, ráadásul mindig van nekik kajájuk, vizük is, meg minden ami kell.
2013. aug. 7. 18:03
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nekem is van egy hím Dzsungáriai törpehörcsögöm és ha ő úgy érzi, hogy túl sok rajta a felesleg akkor általában pár napig koplal. Ilyenkor kerülni kell az intenzív mozgást, mert attól éhes lesz. Remélem tudtam segíteni. :) Sok sikert a hörik tartásához. :-)

2013. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!