Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom, csak egy...

A tengerimalacom, csak egy helyben ül. Miért?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem, és csak egy helyben van állandóan, és bámul. Mit csináljak?

2013. aug. 6. 09:28
1 2 3 4
 11/39 Stimp ***** válasza:
Igen jól mondja az előttem szóló ha mondjuk fiú a tengerimalacod akkor vegyél mellé egy lányt majd jól elszaporodnak mint a nyúlak :)
2013. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

#11-nek

Senki nem mondta, hogy fiú mellé lányt vegyen. Azonos nemű malacokat kell tartani, legalább kettőt, de ha több, az még jobb. Nekem 3 fiúmalacom van.

2013. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 Stimp ***** válasza:
8%
A fiú malacok általában rongyá verik/harapdálják egymást.De ez nem csak a tengerimalacoknál van így ha jól megfigyeled.
2013. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
A malac fiúk is ilyenek.
2013. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Két lány tengerimalac a legjobb. De ha fiúd van, semmi gond vegyél 1 fiatalabbat nála jóval, és nem fognak verekedni:)
2013. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 Stimp ***** válasza:
22%
Arra nincs semmi garancia hogy nem fognak verekedni,így hát nem veszek még1 malacot, se lányt se fiút.Egy állatot már így is bőven elég takarítani + etetni +itatni.
2013. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Na ezt utálom!!!"de anyukám nem akar 2 malacot. ezt is alig ebgedte:("ember nem kötelező malacot tartani!!!HA AZ ANYUKÁD NEM ENGED 2 MALACOT VIDD VISSZA A BOLTBA!!!MIÉRT NEM OLVASTÁL UTÁNA A TARTÁSÁNAK MIELŐTT VETTÉL?!Ha megtartod egyedül ez történik vele:a sarokban ülve szomorúan meghal:(! Értek hozzá,szóval ha nem akarsz állatkínzó lenni VIDD VISSZA A BOLTBA!Ebből is látszik hogy még kicsi vagy egy állathoz.
2013. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

#13-nak

"A fiú malacok általában rongyá verik/harapdálják egymást."


Az én három fiúmalacom nem bántja egymást, néha van egy kis dominanciaharc, de nem verik és nem harapják egymást.

Más lenne a helyzet, ha lenne egy lánymalac is a közelben. Ha annak megéreznék a szagát, akkor biztos ölre mennének.

2013. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: egyetértek veled!!!! Bírom hogy kitalálják hogy juppi akarok egy tengerimalacot de gőze nincs róla hogy kel őt tartani-.-""" Komolyan, ha anyukád nem engedi a kettőt akkor ne tarts. Ne kínozzad már komolyan-.-" Vidd vissza, ajándékozd el, vagy ha meg akardo tartani vegyél neki társat és 100×50 centis ketrecbe tartsd!! Egyébként mekkora ketreced van??
2013. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Stimp: Szánalmas vagy-.- Tönkre teszed az élletét csak, nem értem miért jó ez neked. Így is léeg etetni?? Huhh +1 malac se fogja "le zabálni a fejedet". Ha már egyet tartasz kell hozzá még egy ha meg nem akarsz akkor vidd vissza azt az egyet. Állatkínzás nem fogod fel???!!!
2013. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!