Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom, csak egy...

A tengerimalacom, csak egy helyben ül. Miért?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem, és csak egy helyben van állandóan, és bámul. Mit csináljak?

2013. aug. 6. 09:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Na és hogy van a kérdezőnk ábrándosan ücsörgő kis tengerimalackája?
2013. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Hát ezek a kommentek kicsit rosszul estek:D hogy kicsi vagyok hozzá:D 16 éves vagyok! És keresztapámnak is van 2 tengerimalaca, elvittem hozzá egy napra hogy kipróbálja hogy milyen a társas élet! Neki 2 éves a fiúmalaca és mégis egész nap rivalizáltak! Anyám csak azzal a feltétellel egyezett bele hogy 2 legyen, ha nem lesz vele gond!.. És gond volt! érdekes hogy már futkározik itthon, ki veszem, ki viszem az udvarra és nagy az életkedve:D! de úgylátom hogy ez a 3 "tengerimalac barát" jobban ért hozzájuk mint ő saját magához:D amúgy 100x50x50 emeletes ketrece van:D ami régen 2 degué volt:DDD viszont aki pozitív kommenteket küldött, annak köszönöm a tanácsot!!
2013. aug. 7. 19:34
 23/39 anonim ***** válasza:
Bocs azt hittem kisgyerek vagy.De mindenképp kettő malacka kell,ha nem akarod hogy 1 évig éljen!
2013. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Stimp ***** válasza:
előbbi a 20-asnak szólt.
2013. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

21:38-as,hogy képzeled hogy ilyeneket írogatsz rólam?!Ha itt lennél előttem akkora pofont adnék hogy a fal adná a másikat!!!!Te tudatlan,én nem parancsolgatok csak leírom hogy a tengerimalaca depressziós lesz ha egyedül van!!!Itt a bizonyíték:

[link]

[link]

[link]

Gondolom akkor ők is majmok meg rühes végbéll0vagok!Inkább te vegyél vissza!!!

2013. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
No meg Stimp az eddigi beírásaid alapján k*rvára értesz a tengerimalacokhoz!
2013. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Utolsó: Malacpofa, 1. keresd fel a háziorvosod és kezeltesd a dührohamaidat;) 2. majd ha kijártad a 8 osztályt írj üzit;)) 3. tudom hogy fáj az igazság, de tudod ez van:| 4. Ezen az oldalon ha írsz kommentet (választ) számítani kell rá, hogy kapsz pozitív vagy éppen negatív kommentet, ha ez nem tetszik, ne regisztrálj az oldalra. HA nem tudod elviselni a kritikát akkor meg sajnállak...


Kérdező: Ha tetszik ha nem, a tengerimalac társas lény. Nem tudjuk megmondani azt a malacnak hogy: figyi már, nem lesz társad meg stb.. Neki kell társ, esetleg aért verekedett mer mondjuk két fiú rivalizálnak egy ideig, ha értenél a malacokhoz ezt tudnád hogy természetes.... Másik meg ha társat akarsz 1 évvel fiatalabb vagy idősebb társat kell neki venni így elkerülve a rivalizálást, persze ez nem jelenti azt hogy akkor egyáltalán nem lesz. Ha pedig ezt az ALAP feltétel nem tudod neki biztosítani (mint a kedves ideg beteg válaszoló) akkor ne tarts tengerimalacot. Vegyél egy hörcsögöt például. Mellesleg ha mielőtt meg vetted volna a malacod, és mondjuk ha egy picit utána olvastál volna, annak mit kell róluk tudni minde egyed fórumban nagybetűkkel leírják hogy társas lények!!! És hogy két lányt kell venni mert ők nem verekednek. De mivel te csak vettél egyet de fingod nincs hogy mit igényelnek, ezért vagy most ebbe a helyzetbe, és a hanyagságod miatt szenved egy malac és boldogtalan egyedül. Pontosan ezektől az emberektől venném el a malacot, és adnám oda egy olyannak aki törődik vele. Ugyan is, ha törődnél vele, lenne társa... Ez ALAP. ÉS ez a kedved idegbetegnek is szól. El kéne mindkettőtöktől venni a malacot és odaadni valaki másnak. Mert egyikőtöknek sem való. Mind ketten csak a saját érdekeiteket nézitek és nem a malacét! A legrosszabb gazdák vagytok!

2013. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
21:58 és 22:03 --> Igen nagyon ért a malacokhoz... Szánalmas, itt osztja az észt, mikor fogadjunk a 8 osztály sincs meg... Nagyba okoskodik csak nem tudom hogy mire, meg hogy minek... Én is akkor pofont adnék neki hogy 2 foga nem maradna. Itt okoskodik a nagy tudású-.-" Egyébként 21:58, be lehetne linkelni még 50 oldalt, mindenhol leírják, de ennek mind egy, nem érdekli őt, hiszen ő az okos, nem az állatorvosok, meg az állat viselkedés megfigyelők.... Ilyennek nem is való tengerimalac, neked max egy plüss macit adnék a kezedbe. Szóval szerintem vegyél vissza és ne pattogj, mert itt az oldalon vannak szakemberek, tenyésztők, és hozzáértő emberek, szóval nem kellesz még te is ide hogy itt oszd a nagy eszedet.
2013. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
magyányos.vegyél mellé társat mert depis lesz! a malac társas állat.-egy malac nem malac... ha veszel mellé társat először verekedni fognak de kb. 3-4 nap múlva (vagy legalább is nekünk) elválaszthatlanok lesznek :) sok sikert!
2013. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Tengerimalac tenyésztő vagyok.
2013. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!