Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac kifutót hogyan...

Tengerimalac kifutót hogyan készíthetnék?

Figyelt kérdés
9-10 tengerimalacnak valót és egy 5-6 malacnak valót.

#tengerimalac #készítés #kifutó #készíthet #készíthetnék
2013. aug. 7. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a kifutó alatt azt érted, hogy egy szabadtéri hely, ahol el vannak kerítve, akkor mondjuk sok deszkából.

Mondjuk szerzel deszkákat, és veszel olyan (nem tudom minek hívják) fém nyílókát, mint amivel mondjuk a konyhaszekrény nyílik. Nem tudom mennyire érthető, de lényegében hajtogatható lapokat csinálsz, mint azok a gyerekkönyvek.

2013. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, pár deszka, meg csirkeháló, vagy szúnyogháló. PL: [link]
2013. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azóta találtam 40 darab üvegtéglát és feltaláltam magam.Szép dizájnos,ez jó mert a szobámban van a kifutó:).
2013. aug. 8. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
rakj már fel róla képet kiváncsi vagyok rá
2013. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok. :)
2013. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm, erre én is:D Enyéim is most kapnak új kifutót és sokkal nagyobbat mint az előző. Én is érdekesen oldom meg, anyukáméknál most lesz ablakcsere és nekik még régi fakeretes az ablak. 8 van belőle, össze szögelem őket és tádámm kész a kifutó:DDD De szerintem az üveget nem hagyom benne, mert ilyenkor nyáron hatalmas ameleg, és hát a nap az nagy ellenség. Így az üveget kiverem és csak a keretet hagyom meg, és csirkehálót vagy szúnyoghálót teszek majd a helyére:D
2013. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudsz nekem is küldeni képet? :)
2013. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!