Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 51 X 32-es ketrec elég két...

51 X 32-es ketrec elég két tengerimalacnak vagy esetleg befér egy emelet, ha 33 centi magasságra?

Figyelt kérdés
Van 1 tengerimalacom és mindenki azt mondta,hogy vegyek neki társat,úgyhogy most elgondolkoztam rajta csak elég kicsi a ketrece de minden nap kiteszem a konyhába szaladgálni 1-2 órára ezt tenném a két tengerimalaccal csak több ideig,közben a kaja és a víz is ki van rakva.Anya azért nem enged mellé társat mert fél,hogy összeverekednek amúgy a mostani tengerimalac kb. 1 éves én meg egy 7 hónaposra gondoltam mellé,hogy egyértelmű legyen ki a főnök,egyébként fiút akarok mellé és fiú ő is.

2013. aug. 9. 10:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha egyedül van a ketrecben és ha nagyon szeretnél mellé még egyet(ami végül is jó ötlet) akkor neki is vegyél egyet. Emelet szerintem nem fér bele
2014. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!