Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen oltásokat kell fiúgörén...

Milyen oltásokat kell fiúgörénynek beadni? Kötelező elkötetni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazokat az oltásokat, mint lánynak.

[link]

Nem kötelező elkötni, ivartalanítsd, mindkettőtök élete egyszerűbb lesz. Az elkötött hím ivaros viselkedést mutat, csak steril.

(Persze ivartalanítani sem kötelező, de kell az neked? És neki? Erős szag, jelölgetés, mindenre ráugrik, ami él és mozog, szökés, agresszió, megőrülés.)

2013. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:/ De csak hímem lesz nem lesz nőstényem! :)
2013. aug. 9. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
És? Attól még a tünetek jelentkeznek, hogy a vágyait nem tudja kielégíteni. De mire elérsz odáig, ezt még meggondolod.
2013. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy jelentkeznek?? Mit művel? Pár nap alatt abbamarad nem?? :) Bocsi ha hülye vagyok, de most vagyok kezdő szinten. Valahonnan el kell indulni!
2013. aug. 9. 18:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem írják sehol, hogy mi kötelező (oltás ) És mi nem .
2013. aug. 9. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Ott a honlap, amit linkeltem, elolvastad? Azok a kötelező oltások. Elhagyhatod az összeset is, de akkor ne csodálkozz, ha a görényed elpusztul, vagy nem engednek be vele sehová.

A tünetek akkor sem maradnak abba pár nap alatt, ha ivartalanítod. Az ivarzás nem pár napig tart, de azon az időszakon kívül sem igazán kellemes.

[link]

Olvasd végig az egész oldalt, ha kezdő vagy, és olvass más honlapokat is. Senki sem születik görénytartónak.

2013. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okioki
2013. aug. 9. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!