Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem eszik a tengerimalac...

Miért nem eszik a tengerimalacaim a tápot?

Figyelt kérdés
Van két tengerimalacom és táp ügyben nagyon válogatósak. Már ez a 3. féle táp és ezt sem szeretik lzottan naponta fejenként 5-10 szemet esznek meg, ez most pelett formájú. De nem érdekel nem fogok nekik mos tmár másfajtát venni, mert azért ez a válogatás már kicsit sok nekem. Szóval elég nekik a széna meg zöldség és gyümölcs? Mert ezt a tápot nem nagyon eszik.
2013. aug. 9. 20:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. És mennyibe kerül?
2013. aug. 11. 07:14
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja már látom. 2,5 kb 3 ezer forint:$ Hát ilyen nem veszek nekik, ez nagyon drága. Én amit most van 2 kb vettem 1500 ért. Ha még ez esetleg 2 ezer lenne akkor még oké,de 2500, de a 3 ezer már azért 2,5 kilóért rettentő drága.
2013. aug. 11. 07:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Én 2700-ért veszem a Nature-t, a 10 kilós lenne az, aminél az egy kiló ára jó lenne, de a 3 malacomnak az nagyon nagy kiszerelés, a C vitamin kimenne belőle, mire elfogyna.

[link]

2013. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
úúúú ez hatalmas. Amúgy 2 malacom van. Ezt 1 évig ennék. amúgy szerintem kezdik megkoszni egyre többet esznek:D
2013. aug. 11. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!