Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális, ha berakom a...

CsirkeVagyok kérdése:

Az normális, ha berakom a terráriumba az ujjam elkezdi rágni a körmöm? (Japán Táncoló Egér)

Figyelt kérdés
Nem mindig, de amikor berakom a kezem, rámászik a kezemre és elkezdi rágni a körmöm/van amikor az ujjam.. de nem megharap, szó szerint rágja, ha ott tartom az ujjam akár 10 percig is rágná :O

2013. aug. 10. 10:36
 1/6 A kérdező kommentje:

mostanában mindent megrág :( pedig fogkoptatója is van..

a WC papír gurigát is megrágja, ami a kis odúja.

2013. aug. 10. 10:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem volt táncim, de a hörcsög is rágja a körmöt olyankor el kell rántani (a körmödet) vagy egy kicsit megpöccinteni a fejét/orrát(az egérkének).. (Nem erősen persze csak, hogy érezze, hogy nem szabad...) :) A gurigát pedig szokták rágni és kaparni is mi azért adjuk a hörinek, hogy szétszedje.. :)
2013. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. de a WC papír guriga ami befér neki, és van elég hely :S Vettünk neki egy kis fakérget, abba is eltud bújni de attól már nagyon kicsi a hely.. :(
2013. aug. 10. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is szokta így "csipkedni" a körmöm se gáz.
2013. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális. Azért rágcsáló hogy rágjon. De ha nincs akkor szerintem szerezz be neki egy ilyen fogkoptatót. Annak az ízét is szeretik. Egy ilyen fogkoptató max 200 ft és az én tengerimalacom egy év alatt még mindíg rágja. Próbáld ki, hátha akkor nem fogja annyira rágni az ujjadat.
2013. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van neki, bent van de le se..
2013. aug. 14. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!