Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság ez 1 Japántól? Vagy...

Bunkóság ez 1 Japántól? Vagy náluk ez normális?

Figyelt kérdés

Regisztráltam 1 oldalra,hogy tudjak angolokkal beszélgetni, az angol tudásom fejlesztése miatt. Ma rámírt 1 22 éves Japán férfi. Elkezdtünk beszélgetni, de 1x csak szó nélkül eltűnt. Beleszámítva az időeltolódást,lehet h suliba/dolgozni kellett mennie, de legalább annyit írhatott vna h mennie kell vagy vmi.

Jogosan duzzogok egy kicsit a dolog miatt, vagy náluk ez nem számít bunkóságnak?



2013. ápr. 11. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez mindenhol bunkosagnak szamit, de szerintem ne szamits arra a jovoben hogy ilyen arctalan neten logo kulfoldiek tekintettel lesznek az erzeseidre.
2013. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Én is beszéltem már japánnal és ő is köszönés nélkül elment bár utána bocsánatot kért,hogy nem köszönt el.

Szerintem ne aggódj biztosan nem szándékosan ment le!:)

2013. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ. :)

Hát egy picit rosszul esik, de lehet h történt közben valami, szóval majd kiderül. :)

2013. ápr. 11. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ők általában telefonról nyomatják, tehát ez is közbe játszhat. Lehet pont munka közbe írt neked és jött a főnök :D

De én is mikor egy japán sráccal beszélgetek skypeon és egyszer ha van egy kis "kínos csend", akkor -az időeltolódás miatt- konkrétan bealszik és akkor egész este "fent van" :DDD (mert mikor beszélünk itt délután van, ott meg már késő este)

Nem hiszem, hogy aggódnod kellene.

2013. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Náluk nem ez a normális, de úgy beszélsz, mintha a magyar emberek nem lennének köztudott büdös, bunkó parasztok. Mert sajnos java részük az. Keress egy másik országot, ahol ennyire búvalb*szottak az emberek mint itt nálunk.
2013. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Túlzásba esel...

Bármi történhetett.

Pl a csaja elől eldugta a telefont xD vagy eldumálta az időt és sietett...stb.

Ha te a 22évest férfinak írod tuti kis tizenéves vagy...

2017. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ hogy valaki japán, szó nélkül elmenni mindig bunkóság.
2022. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!