Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy győzzem meg apát hogy...

Hogy győzzem meg apát hogy vegyen egy nagyobb ketrecet?

Figyelt kérdés
Két tengerimalacom 80*45-ösben van, de kifutós a ketrec, csak macerás takarítani. Hogy győzzem meg apukámat, hogy vegyen egy 100*50-eset? Használtakat keresek, de félek, hogy még 5000 Ft-ot se hajlandó rá költeni:( Hogy vegyem rá? Hogyan kérdezzem meg? Segítsetek!

2013. aug. 13. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na hát azért nem egy nagy művészet a képfeltöltés, ha akarod segítek benne. Egyébként mond meg apádnak hogy ez muszáj a malacoknak, vagy, mutasd meg neki ezt amit kérdeztél és amit most írtunk neked, mond meg neki hogy nem sokkal drágább egy új ha ezt majd eladod. És szerintem jobban járnál ha eladnád, és akkor mond apudnak hogy a felét vissza fizeted az előző ketrecből.
2013. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ma felhoztam a témát, de azt mondta hogy mindig nagyobb ketrecet akarok nekik, végén már az egész ház az övék lesz... Pedig így kisebb helyet foglalna el, mint a kifutó. Azt mondta hogy bőségesen elég nekik ez a hely, mert ő látja, és amikor megkérdeztem hogy tudja-e, hogy tengerimalaconként mekkora hely kell, azt mondta hogy sz.rik rá, mert ő látja hogy az jó és kész. Most mit csináljak? Nem hajlandó meghallgatni. Telibe lesz.rja, hogy nem tudom rendesen tisztítani a kifutót, de azért meg leszid, ha az udvaron forgács van. Anyukám meg hiába ígérte meg, hogy tud adni rá pénzt, 10100 Ft-ot tuti nem fog adni, apa meg semennyit se. Ha karácsonyra azt kérnék, még akkor se venne. Szerintetek mit csináljak?
2013. aug. 14. 20:19
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem raknám ketrecbe, csinálnék egy ilyesmit:

[link]

Sima bútorlapokból is lehetne, rács nélkül, csak lenne 4 lap összecsavarozva. Kb 40cm magas, abból már nem tudnak kiugrani. Az aljára tennék egymás mellé több tálcát.

100 Ft-os boltban néznék nagy műanyag tálcákat olcsón.

2013. aug. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már sikerült meggyőznöm:)
2013. aug. 15. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!