Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beszökött egy egér. Kis...

Beszökött egy egér. Kis aranyos; de szeretném elkapni. Mit tegyek? Már tettem ki csalinak kiflit zacskóban. Vödröt egy csomó gyógyszerrel, hátha lelassul tőle, mert marha gyors ám. Ötletek? Nincs csapda és méreg, de nem is szívesen vennék.

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
üsd le egy lapáttal
2009. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi annó virágcseréppel fogtuk el. Dióval feltámasztottuk, és amikor megette a diót, ráesett. (persze ez nem 100%-ig biztonságos, mert ráeshet az egérre)

Van egérbarát egérfogó is, amelyik nem üti agyon, csak fogva tartja.


A gyógyszer rossz ötlet, mert egy tabletta, amitől egy 75 kg-os felnőtt megnyugszik, addig egy pár dekás egérnek szerintem az már halálos adag is lehetne.

2009. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kisebb vödröt,lábast leraksz egy deszkára,vagy valami keményre,amiről nem lóg le a vödör széle,feltámasztod egy dióbél darabbal úgy,hogy ha kiveszi azt,"lecsapódjon" a vödör és akkor csapdába ejti.Az egész szerkezetet egyben megfogod (ezért fontos,hogy ne lógjon le)és kiviszed,elengeded kint az egeret!

Na,remélem,érthetően írtam le,mire gondolok!!

Nagymamámnak mindig beválik,bár nem értem,hogyan:-):-):-)

2009. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy egérragasztó. Az elvileg humánusan kapja el, de ha későn veszed észre akkor megnyiffan. Langyosvízzel lemosható de próbáld ki a kezeden.
2009. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A megoldás,macska!Ha nincs sajátod kérj kölcsön valakitől.

Én is felajánlanám a "szuper" egérfogó macskámat,de gondolom messze laksz.(bármit megfog,ami él és mozog,még galambot is hozott haza egyszer)

2009. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Macskát most próbálok kölcsönkérni :)

Sajnos nem hinném, hogy ide adják Maffiozót; -így hívják a cicut -, mivel nekem 2 német juhászom van....

A diós megoldás nem rossz...DAe eddig nem jött, sőt inkább a kiflis zacskót részesítette előnyben...majdnem megvolt, csak későn tettem bele a vödörbe, hogy bezárjam... Viszont bosszúból tele szarta a polcomat... Legalább a humorérzéke meg van.

2009. okt. 30. 08:34
 7/7 anonim válasza:

Fogsz egy konzerv dobozt és egy egérfogót: [link]

alulról a második sor harmadik kép

2013. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!