Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány naponta kell takarítani...

Hány naponta kell takarítani egy 100*50-es ketrecet, ha két tengerimalac lesz benne?

Figyelt kérdés
A 80-as ketrecet 4 naponta takarítom. A 100-ast gondolom ritkábban kell, szóval több vagy kevesebb alom fog fogyni? Megéri 100*50-eset venni?

2013. aug. 16. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Legalább négynaponta azt is ki kell takarítani, főleg nyáron.

Hogy megéri-e, az csak egy dolog, a tengerimalacoknak jár a 100*50-es ketrec.

2013. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem azt kell nézni hogy meg-e éri hanem azt hogy két tengerimalacnak az a MINIMUM.... Szerintem 6 naponra elég lesz takarítani én a 120×60-as takarítom egy héten egyszer (két tengerimalacom van). A lényeg 2-3 centi vastagon rakj alá forgácsot és lehet neked is elég lesz 1 héten egyszer. Nekem nem büdösek még 1 hét után sem, de hetente ki kell, mert a bacik elszaporodnak...
2013. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy megérdemlik, ezért rendeltem meg nekik, csak azon gondolkoztam, hogy nem lesz-e sokkal drágább így a tartásuk.
2013. aug. 16. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozz meg másfajta almozással is, én régóta nem veszek forgácsot (igaz, cserébe mosnom kell).

De a fleece takarót nagyon szeretik a malacok.

2013. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fleece-el egy gond van. Sokan tesznek alájuk inkább ilyet, esetleg fürdőszoba szőnyeget, a hátrányuk hogy napi szinten mosn kell őket mert bebüdösödik de ha nem is naponta deminden másnap, illetve a kakit 2 óránként lehet róla lesöpörni. Így egy olyan embernek aki dolgozik, suliba van, stb... ez nem nagyon ajánlott, akin rohanós az élete, és munka után nincs kedve mosni álandóan meg stb.. Így a forgács a legegyszerűbb. Mellesleg, nincs a közeletekben valami asztalos műhely, cég vagy valami??? Én asztalostól hordom a forgácsot teljesen ingyen, hiszen ő csak kidobja a kukába nekem meg kincs.. Szerintem keress fel valakit a közelbe, nekem jelenleg vagy 3 zsák áll itthon.
2013. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fleece plédet már próbáltam, de suliba járok, szóval nem lenne időm állandóan mosni, maradok a forgácsnál. Nem tudok róla hogy a közelemben lenne ilyen műhely, de jó lenne.
2013. aug. 16. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
a forgács alá rakj egy vékony réteg fapelletet. akkor amikor nincs meleg heti 1 takarítás is elég lehet.
2013. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!