Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy hörcsög és...

Mennyibe kerül egy hörcsög és melyik fajtát ajánlanátok ha van már akvárium és kerék is akkor mi kell még?

Figyelt kérdés
?
2009. okt. 28. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy dzsungi nálunk Egerben 900 körül van, de ez nagyon boltfüggő, bár érdemesebb tenyésztőtől keresni, ők van, hogy ingyen adják. De ha menteni szeretnél, akkor boltból hozod őket, nem lesznek kígyóeledelek.

Az arany talán 300(?) körül van, rájuk ez szintén igaz, talán őket nem olyan könnyen dobják a kígyóknak mint a dzsungikat.

Hogy melyiket veszed, az függ tőled, meg hogy mekkora az akvárium. Ha kisebb, akkor dzsungit, ha nagyobb, akkor arany, ezen kívül amelyik tetszik.

Keréken kívül vegyél házikót, azt vattával béleld, vegyél rágókövet vagy rágórudat, illetve rakj be wc papír gurigát, azzal béleli a házát, és szeretik rágcsálni is.

Sok örömet hozzájuk:)

2009. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Hello!

Az áruk a kortól és fajtától függ.

300 Ft - 1500 Ft-ig kaphatóak.

Én a dzsungáriai törpehörcsögöt ajánlanám, mivel szelíd és játékos. Nekem körülbelül hat éve vannak ilyenjeim, jó körülményekközött 3-4 évig élnek.

A dzsungáriai törpehörcsög kevésbé rendelkezik szaggal, mint nagyobb társai, hetente elég takarítani.


Remélem segítettem, sok szerencsét a hörcsögökkel.

2009. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Dzsungáriai törpehörcsög! A legaranyosabbak.^^

Annyit lehet rajtuk nevetni.:)

Szelídek.

2009. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. okt. 28. 16:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha a dzsungikat választod én tudok egy olcsó és szupi tenyésztőt. Szinte az összes színben van kicsinye..:)

[link]

2009. okt. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a dzsungit javaslom, ők nagyon aranyosak :) Egy ilyen nálunk 700-800 körül van. Ha van akváriumod ( bár a ketrec sokkal jobb szerintem ) és kereked is, vegyél neki önitatót, házat és rágókövet. Kell még alom is, meg hörcsögöknek való magkeverék. Sok sikert, és örömöt a hörivel!!!!
2009. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Dzsungim van nekem is!!:D Annak elég 1 25literes terrárium!(már ha 1-et veszel)Én a fiút Kunszentmártonban vettem 800Ft-ért a lányt meg Szarvason 1200Ft-ért!Amúgy Kunszenten nem adják oda a kígyóknak!:D

Amik kellenek:

Terrárium

Tekerő

Teljes értékű hörcsög eledel(vagy rágcsáló eledel)

Minden nap legalább 1x friss zöldség/gyümölcs

1 héten 1x sajt/tejföl (a tejfölt egy üdítős kupakba)

Önitató(bele víz)=D

Jó minőségű forgács(vagy puha szalma)

Egy kisházikó(ebben el tud bújni)

És nem muszáj koptató követ venni,elég ha beteszel 1 darab fát!;)


Tipp:SOHA NE ADJ NEKI K BETŰS ZÖLDSÉGET!!!!

CITROMOT SE!(ezektől elpusztulnak!)


Üdv:Dzsungáriai Törpehörcsög tenyésztő.

2009. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Salx Narval ***** válasza:
Kedves utolsó, mit értesz azon, hogy K-betűs zöldség.
2009. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat valószínűleg a dzsungáriait fogom választani állatkereskedésben meglehet venni?
2009. nov. 1. 18:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Meglehet venni, de ott sajnos nagy a beltenyészet, hozzánem értés.. és lehet hogy vad lesz a höri (harapni, vagy sípolni fog ha hozzányúlsz..) vagy pedig beteg. NEkem amit az állatkereskedésből vettem hörit, max 1 évig élt és idegbeteg volt. Szerintem keress tenyésztőt, egy csomó van mindenfele, használd a googlet.:) Sokkal jobban jársz, mert ők szelíd höriket adnak, értenek hozzájuk és garanciát is adnak rá. (hogy nem lesz beteg..stb) arról nem beszélve hogy feleannyiért vehetsz és több színből választhatsz hörit mint az állatkereskedésben.
2009. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!