Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit szoktál foglalkozni a...

Mennyit szoktál foglalkozni a tengerimalacoddal?

Figyelt kérdés

A foglalkozásra értem a simogatást, babusgatást, ölbevételt, futtatást (mondjuk a szobában).

Azt is írd le mennyi idős a malac és hogy egyedül van-e?


2009. okt. 28. 16:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy naponta!
2009. okt. 28. 16:37
 2/9 anonim válasza:
Nekem két lány van (egyedül nem érzik jól magukat, nagyon társaslények), 4 és fél évesek. Nem minden nap foglalkozom velük (leszámítva persze az etetést), de ha igen akkor fél óra/malac. :D Nagyon megszoktak már persze rég, de nem kell folyamat nyomkodni őket sztem. :) :D
2009. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha egy malac lenne, akkor mennyit kéne foglalkozni vele? Nekem egy malim van. Tudom, hogy társas lények, de nincs lehetőségem még egyet tartani. Vele az úgy jó, ha naponta fél-1 órát foglalkozom etetésen kívül?
2009. okt. 28. 17:01
 4/9 anonim válasza:
Előző vagyok megint. Nem mondod komolyan, hogy igazi malacod van!? :O Én csak úgy beszéltem, mint t.malac-gazdi, igazi malaccal nem tudom... ill. sztem azzal nem is kell úgy foglalkozni, mint simi meg ilyenek... Sztem tedd fel malaccal a kérdést. :)
2009. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak egy van, mi is kb napi fél-egy órát szoktunk vele foglalkozni és ő idén már 7 éves lesz:)
2009. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Első és Második Válaszoló! Nagyon félreértetted a kérdést! Gondoltam, nem kell a második kommentemhez hozzátenni, hogy TENGERImalac, ha már a kérdésbe így írtam :D
2009. okt. 28. 18:10
 7/9 anonim válasza:
Juuj, bocsíí, tiszta hülye vagyok!! xDxD Gondolhattam volna, csak ugye amilyen kérdéseket már látott ez az oldal...! :/ :D Na m1. Am. én is malacoknak szoktam mondani őket, de azt hittem, hogy csak az én családom használja így :D meg amikor azt mondtam bkinek is, hogy a malacaim, mki visszakérdezett, hogy nekem télleg igaziak vannak?? xD (Még mindig magamon röhögök... xD)
2009. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 tengerimalacom két lány, két fiú. Én állandóan simizgetem őket ha járkálok a szobában és elmegyek a ketrece előtt mindig megsimizem főleg, hogy a ketrec szélére támaszkodja várja:D Nem is szoktam bezárni a ketrecüket, mert nem ugranak ki:). Szóval nálunk óránként van simogatás kivéve ha alszanak. Ki szoktam tenni őket had futkározzanak. Először a két lány fél órára aztán a két fiút. Egymalaccal elég egy órát foglalkozni ha nagyon magányos akkor úgyis tudatja veled valahogy. Azért néha simogasd meg őket.
2009. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11:16 :DDDD dettó én is ugyanúgy mint Te, basszus, még 4 malackával is,2fiú,2lány....:DDD
2009. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!