Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak most vele és mi...

Mit csináljak most vele és mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van egy kis fehér oroszlánfejű törpenyulam bak. Eddig tök nyugodt nyuszika volt most meg a mamámat kezenkarmolta ömlött belőle a vér aztán anyukámat is csak őt még vastagabban.... Most meg kinyitottam a ketrece tetejét kicseréltm a vizét adtam neki ,,reggelit" és szénát,azután pedig megszerettem volna simogatni, és a kezemnek esett, karmolt harapott,hihetetlen volt...-pedig akkor még kezet is mostam a simizés előtt így nem érezhetett semmit a kezemen max a szappant. Szóval létszi segítsetek ha tudtok,egy ideje szeretném már visszakapni a régi kedves kis aranyos nyuszimat és nem ezt az agresszív vadállatot.
2013. aug. 19. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mennyi idős a nyuszid?1 éves kora körül lesz ivarérett,elképzelhető,hogy azért van.Ivartalanítsátok,és jobb lesz a helyzet.
2013. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Nem lehet, hogy kicsit elhanyagoltad és fél? Serdülőkorban is előjöhet agresszív viselkedés. Nem ivartalanított állatoknál is előfordulhat párzási időszakban. Azt mondják a tapasztaltabb nyúltartók, hogy a leggyakoribb ok a félelemérzet, azt viszont neked kell kitalálnod, hogy miért, mitől, fél. Nem túl szűk a helye, kiengeded rendszeresen ugrándozni, gyakran játszol vele? Ezek fontos dolgok, ha szelíd állatkát akarsz.
2013. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen sokat törődünk vele, ezért sem értem... De köszi a komikat, egyébként 5 hónapos
2013. aug. 19. 08:57
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Az bizony a tinikor kezdete.
2013. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Feszítik a túltengő hormonok. Sajnos ivartalaníttatnod kell.

Keress egy profi nyulas dokit, és kezd el összeszedni rá a pénzt!

2013. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!