Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pórázt érdemes hörinek venni?...

Pórázt érdemes hörinek venni? Milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csak az írjon akinek van tapasztalata, mert vett
2009. okt. 29. 17:29
 1/5 anonim válasza:
szerintem nincs ilyen ember. egy hörcsögnek minek kellene póráz?? le akarod vinni sétálni? másra nem tudok gondolni amiért kellhet, 10 perc alatt haladnál is vele 3 métert, de addigra 20szor agyontaposnák na meg a hörcsög nagyon érzékeny állat az első lépésnél összeszedne valami halálos kórt, nekem volt sok tudom miről beszélek. egyébként hörcsögnek szerintem nem is gyártanak pórázt.. de lehet hogy csak szivatsz én meg bedőlök:D
2009. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

Gyártanak. Láttam a neten. Nem akarom levinni csak a házban kicsit futtatni. De azért köszi hogy válaszoltál:D

2009. okt. 29. 18:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként rámész hogy állati fincsi a neten bejön egy oldal. Bal oldali menüsorban rágcsálókra majd felszerelésekre kattintasz ott lesz kétféle is. :D
2009. okt. 29. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyi szerintem ha lakásba akarod akkor a megfelelő a hörcsög gömb.Ebben oda megy ahova akar,de mégsem tud megszökni!Viszont a pórázban oda megy ahova tud:)
2009. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksi, kösz.
2009. okt. 31. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!