Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki tudná nekem megmondani mi...

Ki tudná nekem megmondani mi a különbség a Suzuki Wagon R és az Opel Agila között? Melyiket érdemes választani a kettő közül, tapasztalatok? Skoda Fabiából a 6V vagy a 12 V-os jobb?

Figyelt kérdés

2011. nov. 6. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
WagonR+ és Agila - eltér a márkajelzés, a felszereltség, talán a színválaszték és a vételár, utóbbi mint legfontosabb.
2011. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Skoda Fabiaból a 12V a jobb, de még az is egy rakat szar.

Fabia ból csakis az 1.9 TDI motor a jó, de az nagyon jó. Repül vele az autó, és csak 4L fogyaszt...

2011. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dizus ***** válasza:
Előzőnek! 4 literrel semmi nem repül.
2011. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 atilis ***** válasza:
Suzuki Wagon R+ és Opel Agila ugyanazon karosszériára lettek építve, (Suzitól az Opel megvette) csak az előzőben 1,3-as korszerűbb Suzuki motor van, még az utóbbiban egy 1,2 Opel motor van. Ha engem kérdezel, akkor a Suzukit választanám, ráadásul vagy 200 ezerrel olcsóbb is, és jobb is. Skodám nekem nem volt, de tesztek alapján a 12 V mondják a jobbnak.
2011. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a Suzi/Opel az nem egy túl jó választás. Borulékony, nem biztonságos és (bár ez szubjektív) szerintem veszett csúnya. A Fabiából csakis 1.4 vagy TDI, az 1.2-es az az 1.6-os egy hengerétől megfosztva, amúgy ahhoz képest megy de sok vele a baj.
2011. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

SZia!


Nem a Suzukitól vette az Opel az Agilát, és semmivel nem korszerűtlenebb az Agila mint a Splash vagy Wagon R+...


Egy idézet:


Az első generációs Opel Agila és Wagon R+ a GM és a SUZUKI közös fejlesztése volt még 2000-ben. Egy hosszú távú megállapodás szerint a második generációs Agila és a Wagon R+ utód Splash is az együtt működés eredménye volt.


Teht egy gyártószalagon készült autók más emblémákkal. Senki nem vett semmit a másiktól. EGYÜTTMŰKÖDÉS. Ugyanúgy ahogy az esztergomi Suzu gyárból gurulnak ki a Fiat Sedici modellek amelyek ekte SX4 Suzuki, nem koppintás, hanem együttműködés.

2011. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

SZia!


Nem a Suzukitól vette az Opel az Agilát, és semmivel nem korszerűtlenebb az Agila mint a Splash vagy Wagon R+...


Egy idézet:


Az első generációs Opel Agila és Wagon R+ a GM és a SUZUKI közös fejlesztése volt még 2000-ben. Egy hosszú távú megállapodás szerint a második generációs Agila és a Wagon R+ utód Splash is az együtt működés eredménye volt.


Tehát egy gyártószalagon készült autók más emblémákkal. Senki nem vett semmit a másiktól. EGYÜTTMŰKÖDÉS. Ugyanúgy ahogy az esztergomi Suzu gyárból gurulnak ki a Fiat Sedici modellek amelyek ekte SX4 Suzuki, nem koppintás, hanem együttműködés.

2011. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pajtás az Agila lett az együttműködésük gyümölcse 2000 ben mivel a wagon R már 1993 óta gyártásban van ;) de 3 mp volt beiírni wikipédián ki is dobta.
2018. júl. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!