Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet venni fapelletet?

Hol lehet venni fapelletet?

Figyelt kérdés

Voltam 2 Praktikerben, 1 obiban, de csak szeptember végétől lesz. Viszont addig nem bírja ki a készletünk.


Az állatboltos pellet nagyon drága, olyat nem veszünk..


2013. aug. 22. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kereskedés, esetleg internet.
2013. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem találtam.. Ráadásul nincs kocsink most, úgyhogy közeli hely kéne
2013. aug. 22. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Én innen vettem és ilyet, havi 1* ingyen szállítják házhoz (és 5000 Ft felett mindig):

[link]

2013. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon drága. Mi ugyanezt 1000 ft-ért vesszük
2013. aug. 22. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ingyen házhoz szállítás miatt még így is olcsóbban jöttem ki, mintha autókáznék a barkácsboltokba :)
2013. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszerűbb lenne ha tudnánk hogy hol is laksz, de pesten van a hunnybunny tenyészet ott árulnak 15 kilós pelletet 1200ért vagy megveszed a boltit, nincs még fűtésszezon sehol nem árulják még olcsón, max vmi fatelepen vagy fűrésztelepen ahol csinálhatnak ilyent ..
2013. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pesti vagyok.

Boltokban még nincs, csak szeptember végétől lesz.

2013. aug. 22. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


jobb ötletem nincs. nézd meg pontosan hol laknak és te eldöntöd én itt találtam meg a legolcsóbban, meg pesttől 20 percre egy fatelepen olcsóbban de tesómnak ide egyszerűbb volt elmenni, meg a benzin kiadta volna a különbözetet...

2013. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!