Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnét lehet szerezni ilyen...

Honnét lehet szerezni ilyen ketrecet tengerimalacoknak?

Figyelt kérdés

[link]


nagyon sok helyen látom ezt a fajta megoldást és ha valaki megtudná mondani honnan lehetne szerezni hozzávalókat annak hálás lennék



2013. aug. 24. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Régebben én is ilyet szerettem volna, utána érdeklődtem, de ezeket az elemeket Magyarországon nem lehet kapni. Ezekből a rácsokból bármilyen és bármekkora ketrecet lehet építeni, kedv szerint variálható rácsos elemekből áll. Külföldről tudsz csak rendelni sajnos, itthon nem lehet kapni. pl. itt egy oldal: [link]
2013. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) Kár hogy csak külföldről lehet rendelni..

Te rendeltél magadnak végül ilyet? :)

2013. aug. 24. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem rendeltem végül. Vettem egy 100x100-as ketrecet a két malacnak, abban jól elvannak. De nemrég láttam a Fressnapfban egy hatalmas ketrecet, nyulaknak árulták, tehát nem volt magas, mint a görényeké, és azt hiszem, hogy 150*120-as volt vagy valami ilyesmi, de hatalmas! De akár te is csinálhatsz ilyen elemeket, fa keretre apróbb lyukú dróthálót rögzíteni pl., persze ez körülményesebb.
2013. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!