Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen zoldsegek es gyumolcsok...

Milyen zoldsegek es gyumolcsok kellenek a tengerimalacnak, hogy egeszseges legyen?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd csak itt szuperül leírnak mindent az etetésről:

[link]

És ezt kiemelném!!!

"Emellett tiltólistás zöldségek a "k" betűvel kezdődők: karalábé, karfiol, káposzta, kelbimbó stb. erősen puffasztó hatásuk miatt. Tilos salátát adni, mert a saláta rostjai nagy mennyiségben beisszák a permetezőszereket, és vízzel sem lehet belőle kimosni."

2013. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a salátával nincs gond nekem is van tengerimalacom és több mint 6 éve él és imádja a salátát
2013. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok igen egyébként az enyém is mindig megette és nem volt tőle semmi baja, nem tudom miért van odaírva, csak idéztem. Annyi hogy alaposan meg kell mosni és szárítani.
2013. aug. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a "k" betűsek közt is van olyan amit megehet mert az enyémek azt is ettek, először én se mertem adni nekik de aztán ettek és meg van az összes és jól vannak, szerintem csak az a lényeg hogy bio legyen ráadásul amúgy a kukorica is "k" betűs, de a krumplit és a banánt azt kerüld!
2013. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyémek sok répát, almát, uborkát, céklát, salátát. kapnak meg ehhez hasonlóakat.
2014. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!