Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rágja egyfolytában a...

Miért rágja egyfolytában a hörcsögöm a rácsot? Pedig sokat van kint. Reggel, délbe, este fél órát. A ketrece is jó nagy. Hosszúság: 45cm Szélesség: 30cm Magasság: 27cm

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb minden hörcsög ezt csinálja. Szokták így koptatni a fogukat.
2013. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért mert hörcsög és a hörcsög rágcsáló, a rágcsáló azért rágcsáló mert rágni szokott.

A ketrec amúgy nem nagy, hanem kicsi!

Egy hörcsögnek legalább 70 cm hosszú és 45 cm széles ketrec kell!

Ez a minimum.

2013. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
rakj be neki egy fűzfaágat. valószínűleg azért csinálja, mert nincs mit rágcsálnia.
2013. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Perszee... Csak koptatják a fogukat... Ez egy nyúl, de hörire is simmel...

2013. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy törpehörcsögről van szó tehát épp megfelelő neki ez a ketrec valaki az aranyhörijét tartja ekkorában sőt még KISEBBEN. Ja és van egy fogkoptatója egy szépia. Azért kösz a válaszokat. :)
2013. aug. 28. 16:01
 6/10 egylany237 válasza:

1. Unatkozik

2. Koptatja a fogát

3. Depis

Megoldás: 1. Próbálj meg minnél több időt tölteni, habár ahogy itt te leirod nem hiszem hogy unatkozna.

2. Beszerezhetsz ilyen fogkoptató cuccot, habár nálam nem nagyon használta, ezért én úgy oldottam meg, hogy ilyen nagyobb ágat tettem be neki.

3. Próbáld meg felviditani, plusz kaját is adhatsz neki, stb.

;)

2013. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már vagy két hete kap több kaját mint eddig széna is van bent ha ez segít valamit meg homokja is van. Egyszer már volt neki faága, de nem használta. Ma már szerencsére nem rágta annyira sokat a rácsot. :)
2013. aug. 29. 15:00
 8/10 anonim válasza:
20%
enyém is rágja, ez is egy módja a fogkoptatásnak XD
2013. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. szept. 8. 18:23
 10/10 anonim válasza:
Nekem aranyhörcsögöm van kb 3 hete. Vettem neki almás ásványkövet és oda raktam ahol a ketrecet szokta rágni, egy ideig rágta és próbálta leszedni, aztán amikor megunta átment a másik oldalra és ott kezdte el rágni megint a rácsot...:D Tegnap előtt és tegnap este hál' Istennek nem rágta a rácsot. Ma hajnalban arra keltem hogy az ásványkövet rágta. :) Kb. 3 percre áttért a ketrec rácsaira de aztán újra az ásványkövet rágta. Remélem ma sem fogja rágni a ketrecet. Én is sokat játszom vele és a ketrec is elég nagy.
2013. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!