Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik törpenyuszit válasszam?

Melyik törpenyuszit válasszam?

Figyelt kérdés

Van most egy 3 hónapos oroszlánfejű kislány nyuszim, akit később tenyészteni szeretnék. Légyszi ne írjatok olyan válaszokat, hogy szaporító leszek, stb meg hogy ivartalanítsam a nyulat!

Nem szaporító leszek, 2-3 almot tervezek neki majd ha idősebb lesz. Most gondolkozom mégegy nyuszin.

Van egy 6 hónapos fekete oroszlánfejű bak, ő mondjuk jó lenne majd a későbbi párjának, hogy ne kelljen majd bakot keresgélni + azt hallottam, hogy a bakok kezesebbek, mint a nőstények, így őt lehetne dögönyözni (a nőstényem nem lehet).

Viszont október tájékán az egyik tenyészetben lesznek eladó klein rex nyuszkók. Onnan nőstényt hoznék, de nem tudom, hogy hogyan találok akkor klein rexnek bak párt, mivel az errefelé elég ritka. És akkor nem lenne oroszlánfejű bakom sem.

Szerintetek melyiket válasszam?


2013. aug. 27. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Válaszd a másik nőstényt,és felejtsd el a szaporítást. "nem szaporító leszek",mondod te. Tisztában vagy a szaporító fogalmával? Pont az leszel.
2013. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

És amúgy az is szaporítás, ha csak 1 alom lesz! És így is lehetnek 3 lábú, 2 fejű, genetikai hibás nyuszik!!!


És mind MIATTAD fog szenvedni, remélem tisztában vagy ezzel is!!

2013. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Istenem, miért kell rögtön szaporítónak bélyegezni mikor sz@rt sem tudtok? Angóra törpenyúl tenyészetünk van Németországban és sorra nyerik a picik a kiállításokat! Szóval a hozzá nem értők ássák el magukat! Nem szaporító vagyok, hanem tenyésztő, csupán annyi a kérdés, hogy melyiket érné meg jobban megvenni.

Amúgy meg az összes genetikai szarsággal tisztában vagyok, mert biológus vagyok!

2013. aug. 27. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Szóval tenyésztő vagy és biológus és baromi tapasztalt de elbuksz egy ilyen kérdésben, hogy melyik nyuszit válaszd? :D

Már ne is haragudj, de nem érzed ebben a picike ellentmondást?

Egy profi tenyésztő sem kérdezget ilyeneket, hogy jaj melyik kiskutyát, vagy cicát vagy görényt vagy akármit vigyek haza. Ezt neked kell tudni, nem vadidegen embereknek.

2013. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Töröltesd csak a válaszomat, de remélem a picike agyacskáddal felfogtad, hogy életekkel játszol, és genetikailag tönkreteszed őket.
2013. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
De semmi gond, te törölteted a válaszaimat, én meg szépen megtalállak és küldök rád pár állatvédőrt.
2013. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha az oroszlánfejű nyuszit oroszlánfejűvel szeretné pároztatni az miért lenne baj? és a másikat meg a másikkal ha olyanlenne? Arra is küldenétek az állatvédőket ha a szomszéd tacskójának csivavától lenne kölke? azért gondolkozz el ezen. egy csomó ember le se szarja ha a nyula párzik a másik ki tudja milyen fajtával ha meg genetikailag tönkrement nyúl születik agyonveri elássa megsüti kitudja. őt legalább érdeklik az állatok.
2013. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!