Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális, hogyha a tengerim...

Az normális, hogyha a tengerimalacomaimat kiveszem a ketrecből? .

Figyelt kérdés

nem mozdul meg, csak emelgeti a fejét, meg szaglászik... Én azt várnám hogy futkorásszon egy kicsit (nem ezt kellen csinálnia) Körmét levágtam egy nagyon kicsit...

Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy normális ez??

Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2013. aug. 30. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet új még neki, az enyém 1 évig nem volt hajlandó megmozdulni a padlón de most szaladgál:)
2013. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ketten lennének, már rég elindultak volna felfedező körútra. Egymást biztatnák.

Hagyd magára szoba közepén, csak elindul valamerre, ha feloldódik.

Ha egyenként veszem ki az enyémeket, akkor ők is csak állnak egy helyben egy darabig.

2013. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki társat!
2013. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Két malacom van. A kérdésben írtam hogy " tengerimalacaimat" . Aztán egyesszámban írtam (nem szándékosan)
2013. aug. 30. 22:19
 5/7 anonim válasza:
Szia! Mióta vannak meg? Kézhez vannak e szoktatva? Ajánlom ezt a fantasztikus oldalt, itt mindent megtalálsz: [link]
2013. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja vannak meg. Ki szoktam venni őket, de az egyik nagyon félős (még a kaját se veszi el a kezmből, csak akkor ha fél órát ott tartom...). Amásik bátrabb. A félőset, még be le "idomítani" hogy ne féljen? Amúgy ismerősöktöl kaptam. Nem mondták, hogy kézhez vannak e szoktatva... De persze én simogatom őket meg minden. Ha mégtöbször kivenném a félénkebbet, akkor bátrabb lenne ő is? Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. szept. 3. 07:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és nagyon okosak, mert ha hallanak valami zajt, hogy én elmegyek melletük, akkor elkezdenek sivítani hogy éhesek. És mindig megrázom a csengőjüket, hogyha adok nekik enni, hogy majd ne sivítsanak, hanem csengessenek amikor éhesek. És sokszor hallom, hogy csengetik a csengőt:) Szóval nagyon okosak...
2013. szept. 3. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!