Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez normális? A tengerimalacaim...

Ez normális? A tengerimalacaimnak vettem egy új ketrecet, de nem másznak fel a házra, ahol a kajástál van, ezért le kellett vennem onnan. Vagy majd megszokják?

Figyelt kérdés

A ketrec ilyen:

[link] Flypage=flypage. Tpl



2013. aug. 23. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép ketrec , kb egy nap kell még felfedezik a ketrecet :)
2013. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is most vettem új ketrecet a tengerimalacaimnak, ilyet: [link] Ennek ugyanolyan a berendezése, mint a tiédnek. Először én is aggódtam, mert csak az egyik volt hajlandó felmenni, a másik nem akart, ezért én azt csinálta, hogy a tálat leraktam a háztól kb. 20 centire, de az emeleten lévő mélyedésbe is raktam tápot, ezért amikor végre kedvük volt felmenni oda, megtalálták és ott is eszegettek. Csináld te is így, majd csak megszokják. Egy idő után úgyis fel fognak menni az emeletre. sok sikert:)
2013. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 23. 18:27
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi gond, már megoldottam:

Az emelet elé kifeszítettem egy függőágyat, amit már az előző ketrecben is használtak, és fel tudnak rá mászni, amiről pedig az emeletre másznak. De mivel így sem akartak fölmenni, egy szelet uborkát fölvágtam több szeletre, és lerakosgattam a tálig. Sikerült! :)

2013. aug. 23. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!