Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányaim mindig követelik...

A patkányaim mindig követelik a saját ennivalómat. Legyen az akár szalonna, akár spagetti. Ilyenkor káros ha adok nekik?

Figyelt kérdés
Gyakran eszek a szobában, és ha behozok egy tál ételt, akkor megőrülnek. Felmásznak a rácsra és ott rágják a rácsokat, dugdossák az orrukat, majd leugranak, tesznek egy villámgyors kört a ketrecben, majd újra felugranak, teljesen hiperaktív állapotba kerülnek. :D És én meg nem tudok ellenállni nekik, midnig adok egy csipetet bármilyen kaját is eszek éppen, eddig még minden ízlett nekik. Ez nagyon egészségtelen nekik?
2013. aug. 31. 12:01
 1/5 kutya222 ***** válasza:
agy nekik kaját a saját kajájukbol nekem a tengerimalacom csinálja ezt egész nap hiába már kaptak egynap egy egész paprikát meg egy fél uborkát mindig éhesek ;)
2013. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kutya222 ***** válasza:
53%
[link] jah és a kérdésre a válasz
2013. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha-néha nem árt meg, de ha rendszeresen adsz nekik az nem tesz jót az egészségüknek! ne dőlj be nekik, nem éhesek valójában, csak belesek! Az én patijaim is állandóan előadják az "éhező patkány magánszámot",de tudom, hogy csak beles disznók, mert ott van a tálkájukban a kaja, de az nem kell nekik, hanem csak az a jó, amit én eszem. Ha nem tudsz nekik ellenállni, akkor ne egyél a szobádban és akkor nem műsoroznak neked :)
2013. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SOHA ne adj nekik fűszeres (főleg sós) ételeket! TILOS Nekik az alma, körte, barackok, csonthéjasok MAGJA, brokkoli és minden ami felfúj (nagyon veszélyes!!!!)K betűsek:karalábé, karfiol, káposztafélék, kelbimbó, krumpli nyersen ,a héja kifejezetten mérgező!!!!!

Kész hústermékek (virsli,kolbász, felvágottak)

Mérgező még a mandula, mangó, narancs, mandarin, citrom (az összes citrus féle főleg a hímeknél TILOS!!)és végül a hagymák.

2013. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát az attól fögg én ha olyan amit ehet mindig adók neki pl húst meg egyebek De krumplit ne adj neki az nem jó nekik
2013. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!