Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez normális?

Szerencses85 kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

22 perce



megcsináltam de szarul

.



.



nyuszikról van kép?

.



sötét volt de nemtudtam

de most ádámmal szarakodok mert skypen magyarázom hogx hogykell gyakori kérdést felrakni

mert engem letiltottak

.



felrakjak egyet?

nekem van olyan izém

.



ha nemsikerül neki akkor pls

.



majd szólsz?

.



kössz

ja

szólok

ittvagy

mert megkérnélek

hogy 1 kérdést tegyél fel mert nemsikerült neki

ittvagy?

.



bocs csak

baszakodik a gép

mert új windows van most rajta

aztán drivert kellett elepíteni

.



őő akkor tudsz irni 1 kérédst?

.



jaja

.



állatok és ott a kisemlős kategória

.



megvan

.



Ma vettem 2 nyúlat a bak német óriás, a nőstény magyar óriás,külön ketrecbe tettem őket.3 hónapos mindeggyik a nőstény egésznap eszik, a bak szinte alig fogyasztott valamit egésznap amikor bevan zárva 1 helyben fekszik ha kiengedtem ugrált evett egy keveset.Szerintetek mi lehet a gond?Lenne mégeggy olyan kérdésem, hogy a bakot nagy nehezen megis tudom fogni de kapálózik meg karmol,a nőstény pedig morog rám meg toppog, de ő egésznap el lenne a ketrecébe folyamatosan enne meg feküdne.A nőstényt alig tudom megfogni ha kivan engedve.



2013. szept. 8. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2013. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán jobb lett volna, ha Ádám rakja fel a kérdést...
2013. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!