Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nálatok hogy zajlik le a...

Nálatok hogy zajlik le a görényeteknek egy napja?

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Felkel, felveszi az öltönyt, bemegy a parlamentbe, elszórja az ország pénzét, hazajön. Semmi extra.
2013. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két fiú görim van, egy egy éves és egy 4 hónapos. Mivel suliba járok ezért reggel engedem ki őket és délután mikor hazajöttem. Reggel csak a kicsi szokott kint lenni, mert a nagyobbik túl lusta ahhoz hogy 6-kor felkeljen. Ilyenkor fél-1 órát elszórakozik magában, közben én készülődök. Délután meg mikor hogy érek haza, de akkor általában 2-3 órát vannak kint. Játszanak, rosszalkodnak, néha kiviszem őket a kertbe sétálni, aztán vacsora. Utána vissza vannak zárva a ketrecbe míg alszanak, és éjszaka ha fent vannak még 10-11 körül akkor ki szoktam őket engedni még egyszer 1 órára.
2013. szept. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk egy kislány van, reggel kevesebb időre kivesszük, mielőtt megyünk dolgozni, este, mikor hazaérek, kiengedem, és addig van kint, amíg aludni nem megyünk. Általában játszunk vele, most épp egyedül kívánt maradni (a párnatépés igen kényes művelet, még mindig azt hiszi, hogy sikerülhet neki), így van kis szabadidőm netezni. Ő a fennmaradó 8-10 órában elvan a ketrecben, elég tágas, minden héten új játékot kap és cserélgetjük a berendezést a ketrecben, hogy azzal is lefoglalja magát. A napi kétszeri etetésre kezdünk beállni, bár reggel még igen nagy adagot kap, hogy délre is beoszthassa (viszont már nem igényel ennyit, ahogy látom, meg szokta hagyni).
2013. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, természetesen nem vagyunk azonosak a másik 91%-ossal, csak ez ilyen viccesen jött ki. :)
2013. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!