Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig él egy tengerimalac?

Meddig él egy tengerimalac?

Figyelt kérdés
Van egy fiú malacom ugy 2 év körüli egyedül tartom de nap mint nap foglalkozok vele! azért szeretném tudni,hogy meddig él mert nem akarok majd ugy hazajönni,hogy kihunyt belöle az élet! mindig mikor hazajövök visong megsimogatom és elhallgat így üdvözöl!Mikor belegondolok,hogy már nem lesz többé mindig kicsordul a könny a szememböl!
2013. szept. 11. 21:42
 2/4 anonim válasza:

Nyugi, ne gondolkodj ilyeneken. Ha jól tartod nagyon sokáig elélhet.

Képzeld, egyik ismerősöm tengerimalaca 14 évig élt!!! Ez nem vicc, hanem komoly. Az átlag élettartalmuk olyan 6-7 év, de leginkább azon múlik, hogy megfelelően tartod-e.

Ha odafigyelsz rá, akkor nagyon sokáig élni fog még. :)

2013. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3-4 év. Sajnos egyszer minden és mindenki meghal. Én is nehezn dolgoztam fel az összes állatom halálat. Mikor a 12 éves kutyám akivel a születése óta testvérek voltunk meghalt... Körülbelül nyolc hónapig pszichológushoz jártam. Mert az több volt mint egy egyszerű kapcsolat ami kutya és a gazdája között van. De már a mennyből tutul a harangra. :(
2013. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6%
Ha egyedül tartod, nem fog sokáig....
2013. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!