Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány és törpenyuszi?

Patkány és törpenyuszi?

Figyelt kérdés
Szerintetek tarthatom őket egy helyiségben?Játszhatnak egymással ha fokozatosan összeszoktatom őket?
2013. szept. 12. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne játszanak egymással, bánthatják egymást,és ketrecben se tartsd egy helységben őket mert fertőzést kaphatnak egymától szerintem.
2013. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tarthatod őket egy helységben, nagyon néha megpróbálhatod összeengedni őket. csak külön ketrecük legyen.
2013. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tarthatod őket egy helységben, ha a nyuszinak megvannak az oltásai. Én nem vagyok az összeengedés híve, de ha fokozatosan összeszoktatod őket.. talán. Komoly kárt tudnak tenni egymásban, ha esetleg megijednek, szóval nagyon készülj föl rá ha feltétlen össze akarod szoktatni őket.
2013. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!