Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van itt olyan, aki több...

Van itt olyan, aki több nyuszit tart együtt (pontosabban kettőt)? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes törpekosorrú nyuszim, aki nőstény. Szeretnénk neki társaságot, és a tenyésztőjénél szeptember végén születni fognak olyan színű törpekosorrúak, amilyen a másik nagy vágyunk a jelenlegi mellett, így felmerült, hogy elhoznánk az új alomból egyet :) A kérdésem, hogy szerintetek így viszonylag fiatalon össze lehetne őket jól szoktatni? Inkább nőstényben gondolkodunk, mert ki akarjuk zárni a kisnyuszik esélyét (amúgy is ivartalanítva lennének, amint lehet, de az ugye még pár hónap), szerintetek sikerülhet? Nektek milyen nemű nyuszijaitok vannak, hogyan sikerült őket összeszoktatni, és mennyi idősek voltak?

2013. szept. 14. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 nyuszink van, egyik fiú másik lány. kb. 6 hónaposak most ivartalanítottuk őket, de előbb is lehet. Jól elvannak együtt a fiú nyalogatja a lányt. Aranyosak nagyon.
2013. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem faterom tartott nyulakat. Nekünk sok volt együtt fiú lány vegyesen. Az én tapasztalom az hogy a nőstényeket lehet együtt tartani a fiúkat nem, mert bántják egymást. Nekünk most is van együtt 2 nyúl, már több mint 1 éve és semmi bajuk egymással. Bátran vehetsz mellé egyet, de szerintem csak lányt vegyél.
2013. szept. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azonos nemű nyuszik nagy eséllyel bántani fogják egymást. Inkább vegyél mellé egy ellenkező neműt és majd ivartalanítsd:)
2013. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!