Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a kerékkel?

Mit csináljak a kerékkel?

Figyelt kérdés
Van 2 müanyag kerekem, mind a kettö nagyon zajos, de ha fémet teszek be, akkor abba beakad a lába.
2013. szept. 16. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek a kerekek nálunk sem váltak be.Én azt csináltam a fém kerékkel,hogy levágtam egy 2,5 literes üdítős flakonból egy olyan széles csíkot mint a kerék.Ezt azután kívülről ráraktam körbe a kerékre,így nem jön ki a lába a rácsok között.Ezt vastagabb cellux-szal körbetekertem párszor,így jól rá is ragasztottam.Eleinte féltem hogy megrágja,vagy eszi a ragasztót,figyeltem sokat,de eddig nem nyúlt hozzá és már kb.egy hónapja használja.Ugyanolyan gyorsan tekeri mint a másikat,de sokkal csendesebb,erre nem kelünk fel.
2013. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi holnap kipróbálom
2013. szept. 16. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy vegyél fa kereket.
2013. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én hörcsögeimnek is műanyag kereke van, nagy méretben ez a 19 cm-es átmérőjű.

Nem zajos, de van úgy hogy nyikorog, ha nagyon durván akkor én olyat csináltam már hogy beolajoztam ott ahol kell, csak azon a két ponton ahol össze van rakva a kerék és akkor már semmi hangja nincsen.

2013. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is beolajoztam,a nyikorgással így már semmi gond nem volt,de ahogy tekerte,hozzáért a kerék a ketrec oldalához és zörgött vele.
2013. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam olajozni, de megeszi a hörcsög, és napi szinten meg nem fogom olajozni.
2013. szept. 19. 06:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is kell napi szinten olajozni.

Én mikor egyszer beolajoztam mert már muszáj volt, akkor egy jó ideig nem is volt rá szükség hogy olajozzam, mert sokáig csendes volt a kerék.

2013. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!