Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki tartja hasznosnak/értelmetl...

Ki tartja hasznosnak/értelmetlennek a nyúlsétáltatást, és miért?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
én értelmetlennek tartom valamilyen szinten mert én nem tudok úgy futni amilyen tempóba neki vicces lenne így sztem nem éri meg a sok kutyapisit és egyéb bacikat összeszedjen, de van aki másik nyuszival viszi sétálni akkor van kivel játszadoznia az pedig meg megéri a nyuszinak :D
2013. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Ha pórázzal viszed stresszes ha a nélkül elszökhet mondjuk azzal is. Másfelől meg kell a mozgás de az is elég a kiengeded otthon a lakásba/házba.
2013. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A városban hámos szórakozásnak nem látom értelmét, de mi ha lemegyünk vidékre, akkor a kertbe mindig körbekerítünk neki egy nagyobb részt, ahol futkározhat :)
2013. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most egy kisebb városban lakok, ahol van kertünk is. Jó időben napi 1 órára kirakom a kertbe.

Viszont ha kivinném sétálni, akkor egyrészt betonon kívül mást nem nagyon látna, másrészt szerintem megmozdulni sem merne, annyi kutya ugatná.. Na meg kutyapisi, egyéb undorító dolgok..


Viszont lassan költözök Budapestre, nyáron esténként biztos, hogy a Margit-szigeten fogunk lenni 2-3 órát, valami nem kutya-sétáltatós helyen :)

2013. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek a komikat! :) én értelmesnek tartom és mivel Dunakeszin lakom a dunaparthoz úgy 300-méterre így rendszeresen viszem mindig boldogan futkározik azonban ha látok egy kóbor állatot gyorsan berakom a hordozó dobozába. A póráz pedig arra jó hogy ne szökjön el illetve ha veszély helyzet van gyorsan be tudjam rakni a dobozba... Szerintem értelmes a nyúlsétáltatás hiszen kell a szervezetének a napban levő vitaminok a friss levegő es a futkározás hogy levezetse energiáját és hogy el ne hízzon. Persze ez nekünk is jó szorakotás lehet,és közben ő is élvez.
2013. szept. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!