Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kezdem értelmetlennek látni...

Kezdem értelmetlennek látni az életemet. Innen még van kiút?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Sosem volt könnyű az életem, a szüleim elég viharosan váltak el, amit én sínylettem meg természetesen. Túl korán fel kellett nőnöm.

2 és fél éve kapcsolatban vagyok, de aziránt sem tudok már úgy lelkesedni. Minden idegesít, sárkány lettem.

Nem érzem magam jól nagy társaságban, akkor sem feltétlenül, ha mindenkit ismerek. Bepánikolok és inkább elvonulok egyedül.

Nagyon türelmetlen vagyok, állandóan görcsben van a gyomrom az idegessségtől, és gyakran van sírhatnékom. Úgy gondolom 21 évesen még korai megőrülnöm, de tisztában vagyok azzal, hogy valami nem stimmel. mi lehet ez? Csak egy rossz korszak, vagy valami tényleg elromlott bennem?


2013. aug. 20. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem keress fel egy pszichológust, Én is járok, és nagyon szeretem. Ha kell tudok elérhetőséget adni(Budapestről).

2013. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hullámvölgy alján vagy,ahogy mondod egy rossz korszak. Majd idővel jobb lesz ha úgy alakítod a dolgokat nyugi. :) És soha ne gondold,hogy értelmetlen az életed,nagyon fiatal vagy még ehhez a kijelentéshez.
2013. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1.- igazad van. Énis jártam. Még havonta 1x elmegyek (ez egy olyan dolog mint a tested >> karba kell tartani a leked is.

Egyébként ilyenkor mindig azt ajánlom hogy kezdj bele vmibe (tanulsz, sprtolsz, stb) amibe sikered van és újjab emberekkel tudsz megismerkedni. Hagy magad mögött azokat az embereket illetve dolgokat amik vissza felé húznak.

2013. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan éreztem az elmúlt pár hónapban, de már jobb lett, azt hiszem. Nem volt könnyű, de egyre jobb lesz. Konkrét tanácsot nem tudok adni, mert nem ismerem a pontos helyzetedet, nem tudom, mit érzel, mikor bepánikolsz, miért vagy inkább egyedül, mi pontosan a probléma. Mert biztos, hogy sok dolog van, ami most összejött neked és halmozódnak a bajok. Nálam legalábbis így volt. Ha rájössz a konkrét kiváltó okra, akkor már jó úton haladsz ahhoz, hogy tudj változtatni.

Ha nincs kivel erről beszélned, de szeretnél, írhatsz privátban, ha szeretnél. (Egy veled egyidős lány vagyok.)

2013. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
probálj lazittani,másképp látni a dolgokat.
2013. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha engedi az időd, látogass el egy vasárnapi katolikus Szentmisére :)
2013. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!