Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura az, hogy párkapcsolatban lévő emberek (akik elvileg boldogok) folyton kitesznek a netre zsörtölődő, értelmetlennek tűnő megjegyzéseket, "nagy életbölcsességeket"?

Figyelt kérdés

Nagy életbölcsesség = "nem mindegy, hogy kétszínű vagy, vagy sokszínű egyéniség vagy." :D:D:D:D


Leginkább csak lányoktól látom ezt az érzelmi huza-vonát. Miért?


Kort és nemet...


2013. febr. 23. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mért van ez 25/F
2013. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert erre ott van lehetőség, ha az életben mondogatnának ilyet mindenki hülyének nézné őket, amúgy nem tudom...
2013. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert hazudni kell sajátmagunkanak különben be kell látnunk hogy két hülyéből nem lesz okos.
2013. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik, hogy ettől hú de okosnak fognak látszani, az a legjobb, mikor ezek a képekre írt életbölcsességek tele vannak helyesírási hibákkal, a sok hülye meg megosztja ész nélkül. Ráadásul ezek a nagy bölcsek többnyire a legfelszínesebb libák. Egy-két tarkólövést ki lehetne osztani köztük. De kedves hangulatomban vagyok így szombat délután ^^ :D
2013. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es szakadok :D
2013. febr. 23. 12:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért tesznek ki ilyen életbölcsességeket, mert mindenki hatalmas megmondóember akar lenni.

Az életbölcsességes ismerőseimet általában letiltom, mert rosszul vagyok ettől, és 4-esnek nagyon igaza van.


Viszont ez független attól, hogy párkapcsolatban vannak-e, tapasztalataim szerint az ilyenek inkább a "hamis barátoknak" titulált személyeknek szólnak, mintsem a párjuknak.


(24 éves nő)

2013. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

a négyeskével énis egyetértek :D

én sejtek egy lehetséges választ... mondjuk hogy nem is olyan jó az a kapcsolat, mint ahogy látszik.

vicces hogy sokszor, mikor még szingli volt az illető, boldogabb volt, tele volt minden a szekszi, boldogságos képeivel egyebekkel...

alighogy kapcsolata lett, mi lett? lelki béke nuku, féltékenység, gyűlölködés ezerrel

mert nem bízik magában, csodálkozik hogy pont ő kellett egy ilyen jó csajnak/pasinak és persze vadul elképzeli a fantáziájában hogy: nincs velem a nap minden percében! -tuti megcsal!!! nem kísér ki budira szórakozóhelyen, hanem ránézett egy szőkére? -megcsal!!! nincs neten pontban 02:10-kor? - hát tuti megcsal!!! volt szerencsétlennek 1 exe? -jézusom, megcsal!!!! tetszik a 13 éves nyálasszájú Rozikának! - ajjajj, hát megcsal!!!

bolondok ezek a lányok :D és sz@rnak érzik magukat, ez a szomorú valóság :D

persze, naná hogy lehet rivális, ez alap... de nem úgy kell tőle megszabadulni hogy kiírsz valami csúnyát (mert csak kiröhög xD) hanem hogy azért is boldog vagy a pasival és maradéktalanul boldoggá teszed... úgy hogy eszébe ne jusson senki más.

ja meg hogy alapból olyat választasz aki küzdött érted és tudod, hogy téged imád, látod is rajta, ki is mutatja.

ez a bajuk ezeknek a tinipits-eknek, ráhajtanak olyanra aki kakkant rájuk, nagy nehezen összejön velük mert annyira nyomulnak, aztán meg örökké félnek mikor hagyja őket ott.

2013. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es PACSI! :)
2013. febr. 23. 14:42
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Viccesnek tartják.

2. Igaznak tartják.

3. Éppen unatkoznak.


"nem mindegy, hogy kétszínű vagy, vagy sokszínű egyéniség vagy."

Ennek az égegyadta világon semmi köze nincs ahhoz, hogy kinek milyen a párkapcsolata, valószínűleg frappánsnak gondolta az illető.

Én is kiraktam egyszer, hogy:"Nagyanyám nagyon kemény asszony volt.Három férjet temetett el.pedig kettő közülük csak szundikált." Mégsem akarom kivégezni a férjemet. :D Ennyi.

34/N

2013. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy látom h csak azok posztolgatják szét a facebookot ilyesmikkel, akiknek már általában k.rva nagy gáz van a kapcsolatukban....Csak nem merik szemtől szembe lekommunikálni a párjukkal, így inkább egyfajta célzásokat tesznek....
2013. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!