Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS Szerintem elvetélt a...

SOS Szerintem elvetélt a degum! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A degumnak már min egy hónapja ellenie kellett volna, de most véres váladék jön a vaginájából és elég rosszul néz ki ( felborzolja a szőrét és kicsit össze van esve) bár ha megmozgatom lesimul a szőre és egész jól néz ki a hatalnas pocakot leszámíva. Mit tegyek? Van valami otthoni módszer? Lehet valahogy segíteni hogy ne pusztuljon el?

2013. szept. 25. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz?? Ez miért nem egyértelmű számodra? Egyébként nem lehet, hogy elszámoltad a vemhességét, és ellik?
2013. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ÁLLATORVOS, LEHETŐLEG MOST!!

Nem is értem, miért nem vitted el eddig, ha 1 hónapja ellenie kellett volna, most már elég nagy a valószínűsége, hogy belepusztul...

2013. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De apukám azt mondja hogy abból a pénzből vehetnénk másikat :-( biztos nincs házi technika?
2013. szept. 26. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs! Csak az állatorvos segíthet!
2013. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy úgy tartasz degut, hogy nem számíthat rád a bajban. Gondold végig! Hogy lenne házi módszer vetélésre??? Vidd el orvoshoz és ne kifogásokat keress! Orvos kell neki, nem házi praktika.
2013. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én apukám hadd ne írjam le miket mond a deguimra. De nem foglalkozok vele, én szeretem őket és bármit megteszek értük. Például, ha betegek orvoshoz viszem őket és nem nézem végig a haláltusájukat! Főleg úgy, hogy tehettem volna valamit, de nem tettem. Sosem bocsátanám meg magamnak.
2013. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Repülj vele orvoshoz!!!!!!!
2013. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az ilyennek nem kéne degut tartani. mi az hogy másikat is vehetnétek? kérdez meg tőle hogy apa ha nagy műtét kéne nekem abból inkább örökbefogadnál egy másik gyereket? remélem elvitted orvoshoz vagy ne is legyen több kisállatod amig nem vagy elég érett hozzá.
2013. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!