Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Roszul nő a tengerimalim...

Csilla93 kérdése:

Roszul nő a tengerimalim foga, holnap altatják. De addíg pépes kaját kell neki adnom. (nyúltáp, alma, fű) idegességembe elfelejtettem megkérdezni hogy egyszerre hány kannállal adjak neki és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
most úgy csinálom hogy kb.2-3 óránként kb egy vagy két kávéskanál nagyságút adok neki!Kérem mihamarabb a lehetséges megoldásokat!

2013. szept. 27. 17:15
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint nem örökre altatják hanem addíg míg megcsinálják a fogacskáját! :)
2013. szept. 27. 17:16
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt le van írva hogy kell mesterségesen etetni [link]
2013. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2013. szept. 28. 00:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi van a malackával?

Megcsinálták a fogát?

Azóta eszik már?

2013. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ma voltunk dokinál,elaltatták és lecsiszolták a fogát.szegénykének úgy nőt hogy már kezdte lenyomni a nyelvecskéjét.nemtudta a száját sem becsukni.Még kába egy kicsit,most nem is etettem meg.pihenjen szegény.még nem eszik,de már szagolgatja a dolgokat!Remélem reggel már eszik,ha nem akkor etetnem kell.
2013. szept. 28. 22:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy van a malac? Eszik magától?

Széna mindig legyen előtte, az szinte az egyetlen, ami a hátsó fogakat is koptatja. A bajok meg mindig hátul kezdődnek.

2013. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi kérdésed,hát vagyogat!Nyúltáp,magok,alma és széna is van elötte de még mindíg nem eszik magától.úgy kell etetnem,valószínű hogy megviselte az altatás is,és furcsa még neki a helyzet.Igaz már 3 éves,lehet azért is nehezebb neki!remélem nemsokára nekiáll enni és visszahízik eredeti súlyára! :)
2013. szept. 29. 22:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.a lecsiszolás után próbáltam etetni,de sajnos hiába.. ma meghalt szegény ;( ;(
2013. okt. 1. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom szegényt :(
2013. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi.. :( hihetetlen hogy ezek a kis állatok hogy tudják magukat szerettetni..imádtuk,olyan kis aranyos,nyugodt kis állat volt.. :( de remélem tudja hogy csak segíteni akartam neki.. :( :( imádtuk... <3;(
2013. okt. 2. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!