Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam kb 4 hónapja egy törpe...

Kaptam kb 4 hónapja egy törpe hörcsögöt és elég nagy lett minden héten pucolom az akváriumát és most már 2 hete borzasztóan dögszaga van magának az állatnak mikkor az alma tök tiszta Mit tegyek h ne legyen ilyen szaga?

Figyelt kérdés

#hörcsög #dögszagú
2013. jún. 1. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ööö.... Az én hörcsögeimnek csak forgács illatuk van.... Nem tudom mitől lehet DÖG szaga... :O Él még?? XD Jó ez hülye kérdés volt, gondolom igen... De ez az egy jutott eszembe... :/
2013. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Jobban járnál egy ketreccel az akvárium helyett, abban jobban szellőzik. A hörcsögöt megfürdetheted, lehetőleg valami babasamponnal, vagy sampon nélkül. Óvatosan szárítsd meg. A gyakori fürdetés nem használ neki, de elvileg nem is kellene szagának lenni, elég tiszta állat.
2013. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehogy megfürdesd! Megfázik és meghal! Vegyél neki egy ketrecet, és akkor nem az ammóniában szaladgál egész nap...
2013. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A törpehörcsögöknėl a himeknek erös szaguk van.

Kifejlett korukban.

Az aranyhörcsögnėl a nöstėnynek.

Ezt tapasztalatbol mondom.

Ez igy van ..

2013. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyėl csincsilla homokot ės egy kis talba tedd be neki. Abba fog fürdeni'szörėt tisztitani. 2 naponta cserėld a homokot.
2013. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátnőm azt mondta hogy van hörcsöge és vett neki tuttifruttis sprayt és azzal befújta hogy jó illata legyen.Persze ezt csak kitalálta és nem is volt hörcsöge.Ez enyémnek mindig forgácsszaga volt meg kajaszaga mert mindig belemászott a tálkájába.Amúgy ha egy langyos vizes zsepivel letisztogatod a bundáját nem lesz büdös :))
2015. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!