Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tart valaki EGY csincsillát?

Tart valaki EGY csincsillát?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon rossz így neki? Mindenképp kéne még egyet venni mellé? Nálam most van az első csincsillám, kb 3 hete, és utána olvastam, hogy mindenképpen ajánlanak társat mellé.

Előre is köszönöm a válaszokat...


2009. nov. 7. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem már rengeteg volt, 3 egyedül volt. Nem éltek sokáig, DE NEM azért mert egyedül voltak.

Utánuk kaptam egyet, akinek vettünk egy társat. Az egyik elpusztult. Nem viselte meg. De szerintem jobb neki. Én szerettem volna neki megint társat, de nem engedik. Ha már szegény hörcsögeim nem lesznek, akkor biztosan lesz. Persze ha még a csincsillám is élni fog. Nem tudom mennyi idős, kisállat-kereskedésből van.

2009. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az jobb Nekik, ha többen vannak.
2009. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:-) Akkor lehet, hogy mihamarabb beszerzek egy társat Neki.:-)
2009. nov. 7. 12:00
 4/12 anonim válasza:
100%

Legalább kettőt vegyél, mert nem szeretnek egyedül lenni.

vagy két fiút vagy két lányt.

Persze ha szeretnél kicsiket, akkor lányt plusz fiút.

Én két lányt fogok majd venni nemsokára:)

2009. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
OKÉ, megfogadom a tanácsokat, és köszönöm őket!:-) Azóta már rátaláltam itt a neten egy eladó kisfiúra.:-) Nekem kislány van, de csak nagy üzemben, ha már többet kell tartani belőle.:-D
2009. nov. 7. 15:29
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt két csincsillám, és az egyik megette a másikat :-(, Úgyhogy most egyedül van és szerintem így is marad!
2009. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez hogy lehet?:-( Tényleg van ilyen?:-( Sajnálom nagyon.
2009. nov. 8. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég!Én még olyat nem hallottam,hogy egyik csincsilla megette a másikat, hörcsögről már igen,de hogy csincsilla? :(((( Ez hogyan történhetett?


Nekem két csincsillám van, egy fiú és egy lány,voltak többször is kicsik.Én nem ajánlom, hogy egyedül tartsd, a természetes lakhelyükön csoportosan élnek, nehezen tűrik a magányt. Ha egyedül is van, tegyél be neki valamilyen plüssmacit, amihez hozzá tud bújni, amíg nem találsz mást mellé.

2009. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm a tanácsot, és megfogadom.:-)
2009. nov. 8. 21:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 4 /fiú/ csinem volt (jelenleg 2). Az első egyedül volt kb 5 évig, és nagyon depressziós volt. Utána vettünk 1-et, és akkor kezdett jobban lenni.

Most megint 2 fiú csinem van, de a gond velük, hogy az egyik folyton bántani akarja a másikat, így külön kellett raknom őket.

Sajnos van úgy, hogy sikerül "nagy barátságban" lenni azonos neműeknél, de szerintem ez sajnos ritka.

Úgyhogy ha neked nem probléma a sok kis csin, érdemes egy másik neműt venni mellé.

2010. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!